Kvailiausi sekso skandalai

 
1 komentaras
Situacijos, galinčios sukelti nenumaldomo juoko bangą turbūt kiekvienam. Na, tik, žinoma, ne jų kaltininkams.
  • 44-erių Alexander‘is Kirilov‘as su dviem savo broliais atostogavo Maskvoje. Kai alkoholį vartojusi kompanija gerokai įsišėlo, minėtasis vyras nutarė įsigyti meškėną. Slaptą aistrą gyvūnams turėjęs rusas tikėjosi, kad nekaltas gyvūnėlis pamalonins jį oraliniu seksu. Tačiau linksmybės baigėsi tuo, kad meškėnas nukando vyrui penį. Deja, medikams jo prisiūti atgal nebepavyko.
  • Trisdešimtmečių pora, vaikštinėjusi po Vinzdoro rūmus – karališkąją rezidenciją Britanijoje, pajuto nenumaldomą sekso troškimą. Drąsieji britai nepabūgo viešumos ir suradę kiek atokesnę vietą čia pat ant žolės nutarė pasimylėti. Negana to, įsimylėjėliai išdrįso nusirengti visiškai nuogai. Galiausiai stebėjimo kameros užfiksavo veiksmą ir per visus įmanomus televizorius, matomus visiems rezidencijos lankytojams, paleido žiūrėti gyvai vykstančią sekso sceną. Viskas vyko maždaug 20 minučių – iki kol pora buvo areštuota.
  • San Francisko pilotas David‘as Martz‘as norėjo parodyti, kaip atrodo jo lakūno kabina: internete išplatino filmuotą medžiagą kaip būtent čia skrydžio metu švedų porno žvaigždė jam suteikinėjo oralinį seksą. Praėjus trejiems metams po to, informacija pasiekė oro linijų, kurioms pilotas dirbo, vadovybę. Amerikietis neteko piloto licencijos.
  • Floridoje amerikietis George‘as Bartusek‘as užsiiminėjo grupiniu seksu su dvejomis sekso lėlėmis. Tai nekeltų didesnės nuostabos, jeigu pats veiksmas nebūtų vykęs dienos metu prekybos centro mašinų stovėjimo aikštelėje. 51-erių vyras už tokį savo elgesį atsipirko pusės metų probacija.
  • Didžiojoje Britanijoje vienas atsitiktinio sekso nuotykis vienam jo dalyvių baigėsi itin įsimintinai. Brito Wayne‘o Lanc‘o ir merginos vardu Dominique flirtas, prasidėjęs prie alkoholio taurės, galiausiai baigėsi lovoje. 24-erių jaunuolis nubudęs savo nakties nuotykio kaltininkės šalia neberado, o visus įvykius priminė tik skaudanti ranka: mat Dominique virtuviniu peiliu ant jos išraižė savo vardą.
  • Viename sekso vakarėlyje Australijoje svečias beprotiškai norėjo pasimylėti su namų, kuriuose viskas vyko, šeimininke. Tačiau pastarajai nerodžius jokio susidomėjimo, vyriškis vis tiek nenorėjo nuleisti rankų. Galiausiai tai moteriai įkyrėjo ir šios draugas svečią išmetė per balkoną. Labiausiai stebina tai, kad iškritęs iš 13 aukšto, jis išgyveno. Beje, itin stipriai susimušė savo lytinius organus.
  • Kroatijos futbolininkas Dino Drpic‘as visą gyvenimą fantazavo apie seksą su savo žmona „Playboy“ modeliu Nives Celsius viduryje futbolo aikštės. Kartą jis paprašė stadiono darbuotojų, kad šie užgesintų šviesas, ir taip išpildė savo svajonę. Tačiau jo mylimajai garsiai pasigyrus, apie šį nuotykį netrukus išgirdo komandos nariai. Galiausiai jie nutarė žaidėjo atsisakyti.
  • Niujorko telefonų knygoje įsivėlė klaida: vietinės ligoninės administratorių telefonų numeriai atsitiktinai buvo surašyti telefoninio sekso linijų skiltyje. Na, gal joms tiesiog atėjo metas pasiūlyti ir seksualinio gydymo paslaugas?
  • Australijos mieste Kairnse gyvenantis vyras išpirko visas vietovėje buvusias sekso lėles, kurias vieną kartą panaudojęs iškart išmesdavo. Žinoma, prieš tai jis nepamiršdavo plastikinių damų išplauti.

Suaugusiems.lt, parengta pagal Thefirsky.com 

 
Komentarai (1)
grupinis seksas su dviem lėlėm stovėjimo aikštelėje - jau net Virgis taip nesugalvotų :D
Naujas komentaras