Labas rytas, gal…greituką?

sex-in-the-morning-1.jpg
 
Sekso būna ne tik įvairių formų, bet ir skirtingos trukmės. Pastaroji rūšis išskiriama atsižvelgiant ne tik į vyro pajėgumą, o ir akto vyksmo laiką. Vadinamieji greitukai – viena iš sekso rūšių, kuria sąmoningai užsiiminėja kai kurios poros, o kartais tai tiesiog įvyksta netyčia (puikus pavyzdys – pokalbis viršininko kabinete, pakrypęs netikėta linkme).

Greitas būdas patirti orgazmą – puikus santykių „reabilitatorius“, kai viskas, atrodo, žinoma ir jau kiek pabodę bei variantas norintiems vienas kitu pasidžiaugti, bet neturint tam laiko. Greitukas puikiai tiks ryte, per pietų pertrauką, kelionėje ar po jos. Seksas, nors ir fiziškai aktyvus veiksmas, suteikia porciją energijos bei geros nuotaikos dozę: puikus pagrindas tolimesniems dienos darbams!


Kaip ir kiekviena tema, taip greitukas vertinamas nevienareikšmiškai. Išanalizavome seksologų bei praktikų (arba eilinių žmogelių, neįsivaizduojančių savo gyvenimo be šios sekso formos) nuomonę bei išskyrėme aspektus „ׅuž“ ir  „prieš“ greituką. 

Privalumai

 

  • Puikus būdas parodyti antrajai pusei, jog ši vis dar „užveda“ bei galimybė nuspalvinti nuobodžią rutiną naujomis spalvomis.
  • Variantas tais atvejais, kai sekso, atrodo, nesinori, bet sąmoningai žinai, jog jau reikia (turbūt nereikia kartoti, jog santykiuose svarbu atsižvelgti ir į partnerio poreikius). Pradėjus mylėtis ir pajutus fizinį malonumą, tas noras dažniausiai linkęs atsirasti.
  • Tai – profilaktika tiek moters, tiek vyro sveikatai. Medicininiais tyrimais įrodyta, jog orgazmas puikiai slopina PMS simptomus bei padeda vyrams atsigauti po varginančios darbo dienos ir puoselėja šių širdies būklę.
  • Kai laikrodukas tiksi ir skatina per trumpą laiką padaryti viską, jog abu pakiltų į „devintą dangų“, moterims dažniausiai nebūna kada „kompleksintis“ galvojant apie mažas krūtis ar celiulitą. 
  • Seksas padeda išsikrauti bei kovoti su visa griaunančiu stresu. Jei norisi visą pasaulį „pasiųsti“, išreikškite tai tinkama forma – tiesiog būkite agresyvesni bei aktyvesni sekso metu (partneris tikrai tai įvertins teigiamai).

Trūkumai

 

  • Spontaniškam greitukui dažnai pasirenkamos vietos, kuriose kyla rizika būti užkluptiems pašalinių akių ar net teisėsaugos pareigūnų. Rekomenduojama išlaikyti budrumą, jog netektų raudonuoti iš gėdos ar net...gauti baudą.
  • Kai kurios moterys greituko metu rizikuoja pasijusti laisvo elgesio atstovėmis ar vyro aistrų tenkinimo „įrankiu“. Tokiu atveju specialistai ragina prisiminti, jog seksas – įvairiaspalvis procesas, o ne tik romantiška sueitis rožiniuose pataluose.
  • Pasak kai kurių mokslininkų, per greitas seksualinis susijaudinimas, ypač vyresniame amžiuje, yra kenksmingas sveikatai: įtakoja migreninį skausmą bei didina kraujo spaudimą, kenkiantį kraujagyslėms. Aišku, kitų specialistų nuomonė yra kardinaliai priešinga, tad belieka šį malonų procesą išbandyti praktiškai ir atkreipti dėmesį į individualius sveikatos būklės pokyčius. 
  • Daliai moterų, kalbant apie galimybę pasiekti orgazmą, reikalingas ilgiau trunkantis lytinis aktas. Tačiau ir tai nėra nuosprendis, jog greitukas tokiu atveju nėra galimas. Tiesiog prieš tai reikalinga papildoma stimuliacija: erotinio pobūdžio filmas ar intymios trumposios žinutės būtų pats tas. 
  • Tyrimai rodo, jog ilgainiui smegenys pradeda tapti atsparios dopamino, išsiskiriančio sekso metu, poveikiui, tad orgazmai greituko metu silpnėja. 


  Kas per daug, tas nesveika (o ir pabosta): taisyklė, puikiai tinkanti ieškantiems idealaus seksualinio gyvenimo recepto. Praktikuokite tiek greituką, tiek visos nakties sekso „maratoną“ ir mėgaukitės skirtingais, tačiau visada nepakartojamais įspūdžiais. 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras