Laimingi žmonės seksualesni?

 
Žmonės, kurie dažniau yra nusiteikę pozityviai, paprastai būna patrauklesni nei tie, kurie nuolat skundžiasi gyvenimu. Tyrimai rodo, kad pozityvus mąstymas ne tik pritraukia daugiau draugų, bet ir gerina gyvenimo kokybę bei lytinius santykius!

Tina Tessina, psichoterapeutė ir 13 knygų autorė, teigia, kad laimė gali padaryti žmogų seksualų. Seksualumas yra daug daugiau nei fizinis grožis: jei jūs įdedate pastangas susikurti geresnį gyvenimą, Jūs gaunate atgal dar daugiau. Savimi pasitikintis žmogus yra tiesiog įdomesnis nei toks, kuris nuolat dvejoja savo galimybėmis.

Neigiamas mąstymas ne tik daro žmogų atstumiantį ir nepatrauklų, bet tai dr gali sukelti priešlaikinį senėjimą, širdies ir kitas sveikatos problemas. Neigiamos emocijos trukdo jaustis patraukliems, todėl tai mažina žmogaus seksualumą.

Žmonės, kurie yra laimingi, paprastai būna labiau atsipalaidavę, jiems flirtuoti tarsi pavyksta savaime – aplinkinius tiesiog pavergia asmeninis žavesys.

Galima išmokti būti laimingiems, o tuo pačiu ir seksualiems – svarbiausia sutelkti dėmesį į teigiamus dalykus ir mažiau galvoti apie tai, kas neigiama.
Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras