Laimingos moterys arba nustekenti vyrukai: kiek kam kainavo sužadėtuvės? (foto)

 
Sužadėtuvės – ypatingas momentas kiekvieno žmogaus gyvenime, o sėkmingi vyrukai akcentuoja tai pristatydami savo merginas su brangiais sužadėtuvių žiedais, taip dar kartą pasigirdami savo turtingesniu statusu. Tiek seniau, tiek dabar, pasaulis seka, kas gavo daugiausiai kainavusį sužadėtuvių žiedą su didžiausiu brangakmeniu. Štai keletas brangiausių pasaulyje sužadėtuvių žiedų, kuriais pasipuikuoti progos turėjo įžymybės.

1. Beyoncės sužadėtuvių žiedas

Kaina: 5 mln. JAV dolerių

Jay-Z, žinomas dėl savo ekstravagantiško gyvenimo būdo, tačiau atvėrė savo širdį siekdamas Beyonce rankos. Sužadėtuvių proga jis padovanojo jai 20 karatų žiedą, o jo viduryje spindintis 18 karatų deimantas tiesiog akina.

2. Paris Hilton sužadėtuvių žiedas

Kaina: 4,7 mln. JAV dolerių

Paris Hilton yra labiau žinoma dėl savo veiklos už ekrano ribų, nei savo kompetencijų ekrane. Jos sužadėtuvių žiedas taip pat buvo garsiai aptarinėjamas žiniasklaidoje. Paris Latsis padovanojo savo mylimajai didžiulį sužadėtuvių žiedą, užpildytą 24 karatų deimantais.

3. Melania Knauss sužadėtuvių žiedas

Kaina: 2mln. JAV dolerių

Šios gražuolės vestuvės tiesiog dvelkė prabanga. Padovanotas Donaldo Trumpo, Melanios Knauss sužadėtuvių žiedas, kaip manoma, yra Graff deimantinis žiedas, beveik toks pat žymus, kaip “Žiedų valdovo”. Kainavęs 2 milijonus JAV dolerių, jis tapo tikro jausmo simboliu, nes į jį buvo inkrustuoti tik rinktiniai deimantai.

4. Kim Kardashian sužadėtuvių žiedas

Kaina: 2mln. JAV dolerių

Milžiniškas deimantinis Kim Kardashian sužadėtuvių žiedas be abejonės turėjo patekti į mūsų sąrašą. Krisas savo meilę žavingajai Kim išreiškė išleisdamas du milijonus įspūdingam sužadėtuvių žiedui. Vis dėlto, juokingiausia tai, kad jų santuoka žlugo po 75 dienų nuo tuoktuvių, o Kim dar nepasiruošusi išsižadėti brangaus papuošalo, bet ji per daug kukli, kad pasiūlytų jam tokią pat pinigų sumą.

5. Brangiausias pasaulyje sužadėtuvių žiedas

Kaina: 1,83 mln. JAV dolerių

DeBeers sukūrė brangų vestuvių žiedą, kuris daugeliui mūsų liks nepasiekiama svajone dėl savo kainos – 1,83 mln. JAV dolerių. Jis pagamintas iš tviskančios platinos, o viduryje papuoštas užburiančiu 9 karatų deimantu.

6. Jacquelinos Kennedy sužadėtuvių žiedas

Kaina: 1,5 mln. JAV dolerių

Išskirtinę Jacquelinos Bouvier sužadėtuvių žiedo estetiką atskleidė nusmailinto pailgo smaragdo centre, kuris buvo įmontuotas šalia 2,88 karatų blizgučių. Toliau paviršių puošė daugybė smulkių deimantų. Senatorius Johnas F. Kennedy savo mylimajai nieko negailėjo.

7. Jennifer Lo sužadėtuvių žiedas

Kaina: 1,2 mln. JAV dolerių

Jenifer Lopez į šį sąrašą patenka į brangiausių sužadėtuvių žiedų sąrašą su papuošalu, padovanotu buvusio vyro – Beno Affleko. Žiede buvo inkrustuotas 6,1karato rožinis deimantas, atskleidžiantis damos pomėgį šiam atspalviui. 2002-aisiais jis kainavo 1,2 mln. JAV dolerių, bet kas gali žinoti, kokia jo vertė dabar?

8. Catherinos Zeta Jones sužadėtuvių žiedas

Kaina: 1mln. JAV dolerių

Šis milžiniškas dešimties karatų deimantas, inkrustuotas į Fredo Leightono kūrinį, kuris papuošė Catherinos bevardį pirštą, buvo paslaptingas. Jis buvo papuoštas 28 mažyčiais mirgančiais akmenėliais, kurie supo didžiulį deimantą viduryje. Kalbos sklinda, kad už šį gražuolį Michaelis Douglasas paklojo 1 mln. JAV dolerių.

9. Angelinos Jolie sužadėtuvių žiedas

Kaina: 250 000 JAV dolerių

Kai Angelina pademonstravo savo sužadėtuvių žiedą, tai sukėlė tiek pat triukšmo, kaip ir naujienos, kad pora pagaliau tuokiasi.  Šis akinantis sužadėtuvių žiedas yra ne ko nors kito, o paties vyro rezultatas. Bradas Pittas šį papuošalą kūrė kartu su Beverli Hilse įsikūrusiu juvelyru Robertu Procopu. Buvo atrinkti aukščiausios kokybės brangakmeniai, o šoniniai deimantai specialiai apipjaustyti, kad apgaubtų jos pirštą. Stulbinantis žiedas kainavo stulbinančią sumą – 250 000 JAV dolerių.

10. Helle Berry sužadėtuvių žiedas

Kaina: 200 000 JAV dolerių

Dėl įspūdingo dizaino ir kainos Halle Berry žiedelis taip pat reikalauja pakelti kepures. Keturių karatų šviesiais žalias smaragdas inkrustuotas jo centre, o pats žiedas pagamintas iš baltojo aukso, nukaltas pagal senų Finikijos tradicijų stilių. Išgraviruoti kodai ir simboliai daro šį papuošalą unikaliu. Juvelyras Oliveris Martonezas pažymi, kad čia pavaizduota meilės istoriją, kurią iššifruoti gali tik įsimylėjėliai.

 11. Jessicos Simpson sužadėtuvių žiedas

Kaina: 100 000 JAV dolerių

Brangus Neilo Lane kūrinys ant bevardžio Jessicos Simpson piršto buvo pastebėtas iš karto. Tai vienas netradicinių sužadėtuvių žiedų, sukurtas žymaus gamintojo. Tai neabejotinai padarė Jessicos pasimatymą su Ericu Johnsonu ypatingu. Jei ne dizainas, tai žiedo kaina tikrai būtų sukėlusi apkalbų bangą.

12. Britney Spears sužadėtuvių žiedas

Kaina: 92 000 JAV dolerių

Ši damutė gali būti tuoktuvių ir skyrybų rekordininke, bet tai neturi nieko bendro, su jos sužadėtuvių žiedo kaina. Britney Spears mūsų sąraše yra dėl brangios būsimo savo vyro Jasono Trawicko dovanos. Šis prabangus sužadėtuvių žiedas papuoštas didžiuliu 4 karatų deimantų viduryje ir nusėtas daugybe mažyčių brangakmenių per visą platininį paviršių. Paklojęs 92 000 JAV dolerių, Jasonas, regis, išties trokšta vesti Britnę.

13. Drew Barrymore sužadėtuvių žiedas

Kaina: 80 000 JAV dolerių

Bespalvis, spindintis deimantas, sužibėjęs ant Drew Barrymore bevardžio piršto, patvirtino gandus apie jos sužadėtuves su Willu Kopelmanu. Kalbama, kad Willas už šį sužadėtuvių žiedą paklojo 80 000 JAV dolerių.

14. Victorios Beckham sužadėtuvių žiedas

Kaina: 65000 JAV dolerių

Victoria Beckham savo vestuvių dieną spindėjo su brangių vestuviniu žiedu. Žiedo centre inkrustuotas perlo formos deimantas, kartu su brilianto formos deimantais, dengiančiais jo paviršių, sukuria idealią harmoniją su prabangiu įvaizdžiu.

15. Kate Middleton sužadėtuvių žiedas

Kaina: 50 000 JAV dolerių

Nesvarbu, ką Kate Middleton darytų ar dėvėtų, tai žavi kiekvieną. Visai kaip ir jos vestuvinė suknelė, princo Williamo padovanotas sužadėtuvių žiedas, papuoštas ovaliu mėlynu safyru, kurį juosia dar 14 deimantų, sužavėjo visus. Tokį pat 18 karatų žiedą didžiąją savo dieną dėvėjo ir princesė Diana.

16. Nicolės Kidman sužadėtuvių žiedas

Kaina: 45 000

Keithas Urbanas padovanojo gražiajai savo būsimai žmonai Cartier sužadėtuvių žiedą. Nors žiedo kaina buvo apkalbų centras, paprastas senovinis žiedo dizainas suteikė jam elegancijos. Tai senovinio trijų deimantų juostų stiliaus žiedas, kurio centre inkrustuoti apvalūs tviskantys deimantai.

17. Cherylės Cole sužadėtuvių žiedas

Kaina: 13 953 JAV dolerių

Cherilė galėjo puikuotis daugelio moterų svajone – žiedu iš Tiffany. Nuostabus juvelyrikos kūrinys išsiskiria charakteringa pagalvėlės forma, kurią supa daugybė mažučių brangakmenių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras