Lietuvės nori romantikos, lietuviai - sekso

 
1 komentaras
Tyrimo rezultatai liudija Lietuvos gyventojus esant pakankamai konservatyviais ar besilaikančiais tradicinių lytinio gyvenimo normų. Paaiškėjo, kad 30 proc. lietuvių yra turėję tris – penkis seksualinius partnerius, 15 proc. – du partnerius, o 28 proc. – vieną partnerį.

21 proc. lietuvių turi lytinius santykius apie vieną kartą, o 17 proc. – du - tris kartus per savaitę. Lietuvoje moterys nori daugiau romantikos, o vyrai – daugiau sekso. 64 proc. respondentų teigė, kad jiems svarbesnė seksualinė partnerio patirtis nei jo išvaizda.

Vilniaus Mykolo Romerio universiteto psichologijos katedros lektoriaus Žilvino Beliausko teigimu, Lietuvos visuomenė dėl istorinių aplinkybių pastebimai atsilieka bendru psichologiniu išprusimu nuo Vakarų Europos ar Šiaurės Amerikos gyventojų, nuo bendro egzistuojančio požiūrio į šias gyvenimo sritis. Pasinaudojus atlikto tyrimo rezultatais bus galima profesionaliai vertinti Lietuvos gyventojų požiūrį į seksualumą, analizuoti, kas daro poveikį seksualumo kultūrai, o taip pat lyginti su kitų šalių gyventojų požiūriais.

Apklausos metu naudojant registruotų respondentų panelį internetu apklausta 500 Lietuvos gyventojų nuo 18 metų amžiaus. Apklaustųjų pasiskirstymas reprezentuoja Lietuvos gyventojų pasiskirstymą pagal amžių, lytį, gyvenamąją vietovę. Apklausa atlikta 2011 m. balandžio mėnesį.

Apklausą atliko tyrimų agentūra RAIT. Atliekant tyrimą naudotasi "Euro RSCG Worldwide" tinklo metodika ir klausimynu, kuris ne tik padeda išsiaiškinti visuomenės seksualinius įpročius bei jų įtaką vartotojų pasirinkimui, bet ir įvertinti jų įtaką komunikacijai, lyginti rezultatus su kitomis šalimis.

 
Komentarai (1)
Manau, kad visgi babkės čia pirmoje vietoje, o tik po to romantika.
Naujas komentaras