Lubrikantai: viskas, ką reikia žinoti apie jų įvairovę

 
Norite, kad seksas būtų dar malonesnis ir suteiktų dar daugiau malonių pojūčių? Belieka tik pastebėti, jog šiuo metu gyvename tokiame amžiuje, kai apstu įvairių pagalbinių priemonių, skirtų šiam tikslui. Bene viena geriausių priemonių yra lubrikantai. Reikia pastebėti, jog ši priemonė rinkoje yra jau ne vienerius metus, todėl nieko keista, jog per paskutiniuosius metus atsirado daug įvairių rūšių lubrikantų, todėl prieš perkant verta pasidomėti, kuris lubrikantas labiausiai tinka.

Itin populiarus yra antiseptinis lubrikantas. Kuo ypatingas yra šis gaminys? Vienas svarbiausių šio produkto privalumų yra tas, jog jie garantuoja puikų slydimą, o kitas, ne ką mažiau svarbus privalumas yra susijęs su šios rūšies lubrikanto pavadinimu. Antiseptinis lubrikantas savo sudėtyje turi antiseptinių medžiagų, kurios garantuoja apsaugą nuo venerinių ligų. Maža to, būtina priminti, jog ilgalaikis tokio lubrikanto naudojimas turi dar daugiau pliusų – mažina sudirginimą, užgydo smulkias žaizdeles ar įbrėžimus. Apibendrinant galima teigti, jog tokį gaminį labiausiai verta pirkti tuo atveju, jei siekiate lengvo slydimo ar pageidaujate patikimos apsaugos nuo venerinių ligų.

Dideliu populiarumu pasižymi ir aliejinis lubrikantas. Bene didžiausias privalumas, kurį yra būtina paminėti kalbant apie šios rūšies gaminį, yra tas, jog jį labai paprasta bei lengva naudoti. Na, o jei nuspręsite rinktis būtent šios rūšies lubrikantą, atminkite, jog jo negalima naudoti kartu su prezervatyvais, kadangi dėl aliejinių medžiagų suyra lateksas. Taigi, šiuos lubrikantus verta rinktis tuomet, jei norite, kad jais naudotis būtų patogu, o taip pat nesiruošiate naudoti prezervatyvo.

Ne ką mažiau populiarus yra aromatinis lubrikantas. Šios rūšies lubrikantai kvepia vaisiais, uogomis, gėlėmis, todėl idealiai tiks tuo atveju, jei jums patinka gaivūs, kvapnūs, saldūs aromatai. Būtent dėl šios priežasties tokių lubrikantų daugiausiai nuperka jaunimas. Vis dėlto, reikia pastebėti, jog toks lubrikantas nėra pats geriausias pasirinkimas tuo atveju, jei esate jautrus ar alergiškas kvapams. Kita vertus, jei siekiate sukurti itin jaukią, malonią bei prašmatnią aplinką, toks lubrikantas idealiai tinka, o tam, kad išvengtumėte uoslės ar odos sudirginimo, kurį gali sukelti intensyvus aromatas, rinkitės brangius, kokybiškus arba įprastų vaisių bei gėlių aromato lubrikantus. Taigi, jei esate jaunatviški bei svajojate apie itin romantišką vakarą, toks lubrikantas kaip tik jums.

Jau pabodo apelsinų ar rožių kvapo lubrikantai? Tokiu atveju teks griebti ne kvapą, bet skonį turintį lubrikantą – malonių pojūčių patirsite dar daugiau. Lubrikantų su skoniu grupei yra priskiriami vaisių, uogų, vanilės, mėtų ar šokolado skonį turintys produktai.

Negalima nepaminėti ir dar vienos lubrikantų grupės. Šiai grupei priskiriami tokie produktai, kurie yra praturinti įvairiais vitaminais bei vaistažolių ekstraktais. Tokius lubrikantus yra verta rinktis dviem atvejais: pirma, jei vertinate kuo natūralesnius gaminius, antra – norite užgydyti smulkias žaizdeles, įbrėžimus ar patinimus. Dažniausiai šios rūšies lubrikantų sudėtyje yra čiobrelių, medetkų, ramunėlių, alavijų, levandų ekstraktų – būtent šios medžiagos gydo žaizdeles, šalina patinimą.

Rinkoje galima įsigyti ir antivirusinių lubrikantų, tačiau reikia pastebėti, jog būtent tokia prekė nėra pats geriausias pasirinkimas. Taip yra dėl vienos, itin paprastos priežasties – dauguma žmonių galvoja, kad antivirusinis lubrikantas apsaugo nuo ŽIV. Vis dėlto, ši priemonė nėra tinkama apsaugai nuo ŽIV, maža to, toks gaminys sudirgina gleivinę, tad dėl šios priežasties virusų pateikimas į organizmą tampa dar lengvesniu.

Baigiant šią temą, galima apibendrinti, jog lubrikantų yra daug ir įvairių: siūloma įsigyti antiseptinių, aliejinių, aromatinių, skoninių, antivirusinių. Taigi, pasirinkimas yra išties labai platus, todėl kas kartą, susiruošus pirkti tokios paskirties gaminį, verta pasidomėti ar prisiminti, kokiais atvejais praverčia konkrečios rūšies lubrikantas. Tačiau be šio svarbaus fakto, svarbų dėmesį atkreipti ir į tai, jog dauguma žmonių galvoja, kad įprasti maisto gamybai ar grožio puoselėjimui skirti produktai, tokie kaip alyvuogių aliejus ar vazelinas, taip pat gali atlikti lubrikanto paskirtį. Vis dėlto, ekspertai pataria šių produktų atsisakyti ir šiam tikslui naudoti tik tam skirtus, profesionalų sukurtus, aukštos kokybės produktus, t.y. jums labiausiai tinkančios rūšies lubrikantus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras