Lytinį potraukį slopinantis maistas: juodasis sąrašas

pora-lovoje-558176e82f773.jpg
 
Niekam ne paslaptis, kad migdolai, avokadai, bananai, moliūgų sėklos – seksualumą žadinantis maistas, tačiau dabar pakalbėsime apie tuos produktus, kurių reikėtų vengti prieš seksą. Dauguma išvardytų produktų mažina testosterono kiekį, o tai turi įtakos lytiniam potraukiui. Pateikiame „juodąjį“ maisto sąrašą:

Greitas maistas (kebabai, picos, dešrainiai, mėsainiai ir pan.),  kuriame gausu sočiųjų riebalų, užkemša arterijas, o dėl šios priežasties susijaudinti gali būti sunkiau.

Mėtinė kramtomoji guma. Žinoma, gaivus burnos kvapas – labai svarbu, tačiau tyrimai įrodė, kad mėta mažina testosterono kiekį, o tai mažina lytinį potraukį. Geriau rinkitės vaisinę becukrę gumą.

„Tonikas“. Šio gėrimo sudėtyje yra chinino, kuris trumpam sumažina testosterono kiekį ir spermatozoidų skaičių (tai aktualu planuojantiems kūdikį). Idealiausias gėrimas prieš seksą – nesaldinta arbata.

Bulvės fri taip pat mažina testosterono lygį. Bulvyčių ypatingai reikėtų vengti vyrams, priešingu atveju – didelė tikimybė, kad nepavyks išlaikyti erekcijos per visą lytinį aktą.

Tofu (sojų pupelių sūris). Sojų produktai skatina estrogenų gamybą, o per didelis jų kiekis gali lemti žemą lytinį potraukį.

Konservuotas maistas – vienas geriausių būdų „užmušti“ norą mylėtis. Konservuose dažnai būna didelis kiekis druskos, todėl patartina prieš valgant bent 20 minučių konservuotą maistą pamirkyti vandenyje. Na, o kodėl nederėtų valgyti konservuotų pupelių ar žirnelių, matyt, nereikia aiškinti.

Butelis vyno. Jei taurė vyno pakelia norą mylėtis, tai didesnis jo kiekis tą norą numalšina. Prie vakarienės išgerkite taurę vyno, tačiau likusį vyną padėkite į šaldytuvą.

Avižiniai dribsniai. Niekas neabejoja, kad avižiniai dribsniai naudingi: juose optimalus angliavandenių, riebalų ir vitaminų santykis, tačiau  nederėtų jų valgyti kiekvieną dieną, nes gali sumažėti lytinis potraukis. Tikrai nerekomenduojame jų visiškai atsisakyti, tačiau avižiniai dribsniai neturėtų būti Jūsų pagrindinis maistas.

Vaisiai, valgomi po mėsos produktų. Atrodytų, kad braškės ar švieži vaisiai – puikus desertas po vakarienės, tačiau, pasirodo, jie nėra tinkami valgyti po mėsos patiekalo. Mėsa sunkiai virškinama, todėl vaisiai, suvalgyti po jos,  gali sukelti pilvo pūtimą, pilnumo jausmą, tad tikrai nesijausite konfortabiliai. Vaisius derėtų valgyti prieš vakarienę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras