Madingos sekso tendencijos

landscape-1493650275-gettyimages-128224382-copy.jpg
 
Vis dar užsiimate seksu misionieriaus pozoje? Tad laikas paskaitinėti, kas šiuo metu madinga sekse: žaisliukai, karštos vietos, nauji afrodiziakai ir kai kas daugiau.

Sekso meditacija

Kai kurioms sekso terapijos metodikoms padarė įtaka budizmas, tantra ir daoizmas. Tokiu būdu moterys išmoksta kontroliuoti orgazmą, atverti prieš save malonumus, kurių iki tol nesugebėdavo patirti, atrasti slaptas vieteles, kad tik seksualiniai pojūčiai išsilaikytų ilgesnį laiką. Be to, panašioms praktikoms ir partneris nelabai yra reikalingas. Nors ir nepamaišytų.

Kaip pasiekti devintą dangų? Yra du patikimi būdai: išmokite orgazmo meditacijos (jokiais būdais ne imitacijos!) ir įgyti seksualinę sąmonę. Čia dalykas rimtas, todėl reikalinga nemaža praktika, praktika ir tik praktika... Panašios moterų ir vyrų grupės yra renkamos San Franciske. O bendros meditacijos metu visi dalyviai įsivaizduoja erotines scenas.

Patiekalai su pipirais

Jei norite pradėti naują romaną ir tuo pačiu metu užsiimti kažkuo naudingu, nueikite į ... kulinarijos kursus. Rimtai! Tokia idėja kilo prancūzų virtuvės šefui, restorano „L‘Atelier de Fred“ savininkui, kuris kulinarinių kursų metu staiga suprato, kad virtuvė – puiki vieta pradėti pažintis ir flirtuoti iš širdies. Šioje virtuvėje vilionės, šypsenos ir jausmai susimaišo kartu su pomidorais ir bifšteksu. Tokio užsiėmimo trukmė – trys valandos. Pirmos dvi – tik gaminimas, o dar valanda – bendra degustacija.

Yra tik akimirksnis

XXI amžiuje viską reikia daryti greitai, net ir užmegzti santykius. Pavyzdžiui, surengti greitą pasimatymą. Kaip tai vyksta? Vyrai ir moterys suskambėjus signalui persėda nuo vieno pašnekovo prie kito ir per trumpą laiką bando sužinoti vienas apie kitą kuo daugiau. Tai trunka nuo keturių iki septynių minučių. Gali būti, kad čia surasite savo antrąją pusę, o gal ir ne. Tačiau pasilinksminsite – garantuotai.

Ant scenos

Japonai – pagrindiniai pasaulio išradėjai. O jų paskutinis erotinis išradimas „Air Sex“ – sekso imitacijų varžybos dalyvaujant masei žmonių. Apsirengęs žmogus vienas vaidina prieš publiką lytinį aktą su nematomu partneriu. „Air Sex“ išradėjai teigia, kad šis išradimas yra skirtas ne tik jaudinti, bet ir linksminti kitus.

Asmeninis treneris

Pasirodo, treneris reikalingas ne tik tam, kad kontroliuotų fizinę formą, stebėtų, ar teisingai atliekami pratimai arba padėtų nukreipti mintis teisinga linkme. Nauja treniruočių profesija – asmeninis sekso treneris. JAV šios srities treneris duoda patarimus, kaip susipažinti su priešingos lyties atstovu, taip pat kaip dirbti su savo kūnu ir su juo susipažinti: kaip teisingai liesti, glamonėti ir jaudinti save bei savo partnerį. Meilės guru yra pasirengę praleisti tiek, kiek reikia laiko, kad tik jie jaustųsi laimingi ir pasiektų sėkmės. Tiesa, reiktų pridurti: intymios paslaugos čia neįskaičiuojamos.

Aukščiausia pavara

Elitinių erotinių žaisliukų rinka šiuo metu išgyvena geriausius savo laikus. Vibratoriai ir dildo, pagaminti iš silikono ir atrodantys kaip tikri „įrankiai“ jau nėra naujovės. Kuo labiau pagalbininkas užmaskuotas, tuo geriau. Pavyzdžiui, Shiri Zinn, erotinių žaisliukų revoliucionierė, šiuo metu siūlo stilingą ir minkštą daikčiuką, iš natūralios odos, papuoštą rausvais Swarovski kristalais – na kaip tokio nenorėsi įsigyti!

Patikima informacija

Norite patikrinti savo seksualinį aktyvumą? Jums reikės iPhone – paprasčiausiai padėkite jį ant lovos ir paleiskite suinstaliuota „Passion“ programą. Jausdami, kad aistra kyla – greitai paspauskite mygtuką „Start“ ir veikit toliau. Nuo dėmesingo „pagalbininko“ nepraslys nei vienas veiksmas. Jis pastebės kiekvienas „o-o-o“ ir nepamirš nei vieno „ach“, jis prisimins visas meilužių aistros išraiškas ir galų gale... parašys pažymį! Taip galite sužinoti, ar jūs esate lovoje „numeris vienas“ ar tik profanas. Fantastiška ar žeminama – viskas priklauso nuo rezultato. Bet kokiu atveju – smagu.

Visiems matant

Kai kam patinka stebėti, kaip kiti užsiima seksu, kai kam patinka, kad jie būtų stebimi. Geriausias sprendimas ir vieniems, ir kitiems – reiškinys „dogging“. Seksuali mada, kilusi iš Didžiosios Britanijos, jau po truputį užkariauja ir kitas šalis. O skirta ji tiems, kam patinka seksas gryname ore: parke, miške ar paplūdimyje. Vienintelis dalykas, ką daro „dogging“ unikaliu – pakvietimų skaičius. Norite būti pagrindiniame vaidmenyje ar pažiūrėti, kaip tą daro kiti? Tereikia užsiregistruoti atitinkamuose forumuose ir laukti eilinės sesijos.

Delikatesai

Jei norite pratęsti malonumą, reiktų išnaudoti tam tikrus gebėjimus arba panaudoti specialius įrankius. Tarkim, jaudinančias aromatines žvakes, mėtines pastiles oraliniui seksui, vibratorius-masažuoklius arba specialų markerį su aromatiniu rašalu – nužymėkite kelią ant savo kūno ir leiskite juo praeiti partneriui liežuviu.

Karštas ledas

„IceCreamists“ kompanija išleido visą produktų liniją su pačiais seksualiausiais ir drąsiausiais skoniais. Kai kurie jų pristatyti kokteiliai veikia kaip viagra. O ledų poveikis yra toks stiprus ir momentinis, kad juo siūloma vaišintis tik tiems, kas yra sulaukęs 18 metų ir tik vieną porciją per dieną. Ko gero, tai vienintelis būdas sukelti oficialią orgiją mieste vasaros metu.

Įkąsk greičiau!

Jūs esate pasiruošę pasinerti į naujus seksualinius eksperimentus ir be jokios gėdos pasinerti į avantiūras? Jei atsakymas teigiamas, rekomenduojama jums Majamio barą „Tantra de Miami“. Aplinka, atmosfera, aromatas ir firminiai patiekalai, pagaminti naudojant viso pasaulio afrodiziakus. Beje, čia netrūksta ir Holivudo žvaigždžių.

Jūs gavote pranešimą

Mobilusis telefonas jau tapo mums kūno dalimi, be kurios mes paprasčiausiai nebegalime apsieiti. Tad patirkite su juo tikrą malonumą! Paskutinis mobiliųjų žmonių pasiekimas – sexting (žodžių seksas ir tekstas (texting) junginys). Siųskite erotinio pobūdžio SMS žinutes iš savo telefono. Manote, kad tai ištvirkėliška? Visiškai klystate! Taip nekaltai pasitenkinti gali netgi paaugliai.

Žaidimas spalvomis

Norint sužaisti, jums reikės ryškios apyrankės iš minkšto plastiko. Kiekviena spalva turi savo reikšmę: geltona – stiprus apkabinimas, balta – daryk viską, ką nori, žydra – oralinis seksas, žalia – man patinka naudoti erotinius žaisliukus. Malonumas čia slypi ne tik tame, kad pasigirti pasauliui, ką tu mėgsti veikti lovoje, bet ir būdas surasti tą vienintelį ar vienintelę, kuri puikiai supras, kad ši apyrankė ne vien tik papuošalas.

Vardan planetos

Pasaulyje egzistuoja nemažai ekosekso gerbėjų. Ne, tam nereikia valgyti vien tik vaisius ir daržoves, ir taip tapti „teisingos orientacijos“ lovoje. Norint tapti ekosekso gerbėju, sekso metu reikia naudoti tik ekologiškas priemonės: organinius prezervatyvus, seksualinius žaislus iš medžio, vibratorius su energiją tausojančiomis baterijomis arba rimbus, nuvytus iš perdirbtų medžiagų. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras