Magiški burtai: kaip prisišaukti meilę?

LOVE-SPELLS-2.jpg
 
1 komentaras
Jau žiloje senovėje moterys, norėdamos suvilioti patinkantį vyrą, imdavosi magijos. Kai kurie lietuvių burtai buvo tikrai raganiški – labiausiai nukentėdavo juodos katės ir šikšnosparniai. Šiandien dauguma moterų į burtus žiūri gana skeptiškai, tačiau įdomumo dėlei siūlome paskaityti apie populiariausius lietuvių burtus. Žinoma, nerekomenduojame šia magija užsiimti – vien dėl kačių ir šikšnosparnių gerovės.

Jei dar neturi mylimojo:

Kartono lapą sukarpyk į 26 dalis ir ant kiekvieno užrašyk po vieną abėcėlės raidę. Užvertusi sudėk į dubenį ir užpilk vandens. Ryte atsikėlusi pasižiūrėk, kokios raidės atsivertė – tai bus tavo mylimojo inicialai arba visas vardas.

Jei nori suvilioti:

Jei nori suvilioti vaikiną, pagauk šikšnosparnį, įmesk jį į skruzdėlyną, ir bėk neatsigręždama, jei atsisuksi – apkursi. Kitą dieną iš šikšnosparnio bus likę tik du kauliukai: vienas, kaip šakutė, - užbūrimui, o kitas – atbūrimui.

Juodas katinas, sako liaudies išmintis, taip pat gali „pasitarnauti“ buriant. Reikia pagauti juodą kaip smala katiną, jį nunešti į pirtį ir taip „išpirtinti“, kad liktų tik du kauliukai. Vienas, kaip šakutė, užbūrimui, o kitas – atbūrimui.

Jei labai patinka vaikinas, eidama su juo susitikti, pasiimk nosinę. Ir tada nežymiai (taip, kad jis nepastebėtų!) eik aplink vaikiną ratu, ir sakyk “mezgu, mezgu ir primezgu”, ir, apėjusi ratą, užrišk vieną nosinės kampą. Kai eisi paskutinį, ketvirtąjį, ratą, sakyk “mezgu, mezgu ir primezgiau”, ir užrišk paskutinįjį mazgą. Viskas, vaikinas – tavo! Deja, šio burto panaikinti negalima.

Jei vaikinas dvejoja:

Jei matai, kad vaikinas dar dvejoja, tas abejones galima tuoj pat išsklaidyti: 3 jo plaukus pamerk į spiritą, padek, ir baigus degti duok jam išgerti. Įdomu, jei iš karto burtai neveikia, ar reikia dar kartą įpilti spirito? Kad užtvirtintum apsisprendimą. Tikėtina, kad po 5-6 „seansų“ tikrai apsispręstų.

Jei mylimas vyras išėjo ir nežada grįžti:

Jei nori, kad vaikinas grįžtų, pamirkyk plunksną raudoname rašale, ir kuo mažesnėmis raidėmis baltame popieriaus lape užrašyk savo ir jo vardus. Aplink juos nubraižyk tris raudonus apskritimus, lapelį sulankstyk ir užkask lygiai 21 valandą. Jokiu būdu apie tai niekam negalima sakyti! Mylimasis tuojau pat pasirodys.

Penktadienio vakarą prieš pat saulėlydį įstatyk šluotą į dubenį. Pildama ant jos vandenį sakyk "Kaip nuo šios šluotos nubėga vanduo taip nuo mano mylimojo nubėga nemeilė man". Tai kartoti 3 dienas iš eilės. Trečią dieną tuo vandeniu nusiprausk.

Kad meilė truktų amžinai:

Jei norite, kad meilė būtų amžina,į vaikino maistą reikia priberti šikšnosparnio miltelių.

Ant stalo padėk mylimojo nuotrauką it aplink ją pabarstyk druskos (apskritimu). Atsisėsk ir galvok apie mylimąjį. Tada druską išbarstyk ant žolės.

Jei nori išskirti porą:

Pasiimk  lapelį ir užrašyk patinkančio vaikino ir priešės, kuri nuviliojo vaikiną, vardą. Kai pamatysi ryškią žvaigždę, išeik į lauką ar balkoną ir sakyk šiuos žodžius: "Aš išskirti juos galiu. Noriu, kad mylėtų jis  tiktai mane. Noriu, kad kentėtų  priešė mana… bet dar skaudžiau, nei aš. Ir tada suplėšyk  lapelį ir išmesk pro langą ar  balkoną. 
P.S.  prieš darant šiuos veiksmus, pagalvok, ar tikrai verta: juk nenori, kad ir tave taip užburtų?

Suaugusiems.lt

Ar kada nors bandėte meilės burtus?
 
Komentarai (1)
Atlieku įvairius kerėjimus už nedidelę kainą. whitemagicworld57@yahoo.com
Naujas komentaras