Masažuojančios kojinės padės išmokti erotinio masažo paslapčių!

 
2 komentarai
Norite savo merginai padaryti seksualų pėdų masažą, tačiau neįsivaizduojate, nuo ko pradėti? Tiesiog užmaukite jai masažo kojinaites „Sexy Love Sox“ ir išmokite spausti reikiamus mygtukus!

Kojinės, pagamintos remiantis senovės kinų praktika, skirtos pradedantiesiems, norintiems išmokti masažo meno. Gausite visas reikiamas instrukcijas, ką reikia daryti, ir tai gali pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą dar labiau nei vynas, kurį geriate, kad atsipalaiduotumėte.

„Sexy Love Sox“ kojinaitės yra universalaus dydžio, taigi, tiks bet kokiai pėdai. Ant padų sužymėti visi taškai, kuriuos reikia masažuoti. Norite stimuliuoti jos erogenines zonas? Paspauskite dešinėje. Norite, kad ji būtų nusiteikusi seksui? Štai – nedidelis taškelis, kurį reikia paspausti.

Šį „stebuklą“ sukūrė refleksologas Michael Ebbin, kuris šias kojines apibūdino taip: „tai padeda atrasti paslėptus malonumų taškus, uždegti aistrą ir gilinti intymų ryšį“.

Vis dėlto, sunku patikėti, kaip tokio pat dydžio kojinės gali būti tinkamos visoms, juolab, kad kai kurie taškai yra visai nedideli. Taigi, jei nuspręsite tai išbandyti, pasidalinkite savo patirtimi.

Klausiate, kokia šių „stebuklingų“ kojinių kaina? Jas galima nusipirkti už maždaug 15 svarų sterlingų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
ebay maciau
KUR JAS NUSIPIRKTI ?
Naujas komentaras