Masturbacija: įdomūs faktai

female_Masturbation_tips_165576995(2).jpg
 
Masturbacija – visiems daug kartų girdėtas ir puikiai žinomas žodis, reiškiantis lytinio pasitenkinimo siekimą, dirginant intymiausias ir jautriausias savo kūno vietas. Malonumo daugiau ar mažiau siekiame kiekvienas, tačiau ar galite drąsiai teigti, jog apie šį intymaus pasitenkinimo būdą žinote absoliučiai viską? Keletas įdomių faktų apie masturbaciją, akiračiui praplėsti ir dienai praskaidrinti tikrai nepamaišys.

1. Nacionalinis masturbacijos mėnuo pirmą kartą pasaulyje buvo švenčiamas 1995 metų gegužę, siekiant parodyti pagarbą Jungtinių Valstijų prezidento chirurgui. 

2. Masturbacija ir seksas, žinoma, vienas efektyviausių būdų, numalšinsiančių priešmenstruacinius skausmus. Neprireiks vartoti cheminių medikamentų, o svarbiausia – neišleisite nė cento, o malonumo banga užlies kūną.

3. 2010 metais atliktų tyrimų duomenys byloja, jog masturbuojasi net 94% vyrų, savęs paglamonėti taip pat nevengia ir 84% moterų.

4. Gali atrodyti keista, tačiau žmonės, kurie mėgaujasi reguliariu seksu, masturbuojasi dažniau negu tie, kurie reguliariais lytiniais santykiais džiaugtis negali.

5. Dar XVII amžiuje, Amerikoje esančioje Konektikuto valstijoje, dėl masturbacijos žmonės buvo baudžiami mirties bausme.

6. Žmonės ne vienintelės besimasturbuojančios būtybės. Dokumentiniuose filmuose elniai, jūrų vėpliai, bezdžionės užfiksuoti tenkinantys save ir siekiantys malonumo, lygiai taip pat kaip žmonės.

7. Kankina nuolat šąlančios galūnės? Orgazmas, patiriamas masturbacijos metu stiprina imuninę sistemą, pagerinama kraujotaką, todėl nemalonus šąlančių galūnių pojūtis liks praeityje.

8. XIX amžiuje vibratoriaus paskirtis buvo visiškai kitokia. Jo paskirtis – gydyti moteris užklupusią depresiją, o ne suteikti malonumą.

9. Daugiau nei 41% žmonių nors kartą gyvenime buvo užklupti besimasturbuojantys. Et, kaip nemalonu!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras