Maža krūtinė - dideli privalumai

 
41 komentarai
Jūs vis dar kompleksuojate dėl to, kad perkate mažiausio dydžio liemenėles? Tuomet būtinai perskaitykite šį straipsnį iki galo. Jei savo draugei neįrodote, kad maža krūtinė – tai didelis pliusas, nusiųskite jai nuorodą. Įsitikinkite tuo, kad jūsų maža krūtinė – tikrai nėra minusas, o atvirkščiai, renka vis daugiau pliusų. Palyginus su didžiakrūte „konkurente“, ji turi mažiausiai septynis privalumus.

Visų pirma, maža krūtinė – tai moteriškumas ir erotiškumas. Jos savininkė visuomet atrodys švelni ir smulki. Jūs manote, kad visiems vyrams patinka, mažų mažiausiai ketvirtas dydis? Klystate. Taip, egzistuoja daug didelio biusto gerbėjų, tačiau dauguma iš jų nėra peržengę pilnamečių ribos. Istoriškai susiklostė taip, kad moteris su įspūdinga krūtine pasąmonėje yra pripažįstama kaip motina-maitintoja, nei kad seksualinis objektas. Kaip taisyklė, prie tokių kaip magnetas traukia jaunesnius vyrukus. Tačiau vyrai, su išvystytu estetiniu jausmu dažniausiai renkasi vidutinio dydžio arba mažiausią krūtinę. Būtent tai, kas lengvai telpa į delną. Ir iš viso, kuo vyras vyresnis, tuo labiau supranta moteris, ir krūtinės dydis jam tampa paskutinėje vietoje.

Daug didesnę reikšmę turi krūtinės forma. Tūkstantį kartų geriau turėti gražią krūtinę, kad ir nulinio ar pirmo dydžio, nei kad negražią, bet penkto. Ne mažiau svarbios ir proporcijos. Maža krūtinė organiškai susilieja su bet kokio vyro kūnu. Jei turite nulinę krūtinė, tačiau jūsų kūnas yra gana stambus, nueikite į sporto salę ar pasilaikykite specialistų rekomenduotos dietos.

Visų antra, maža krūtinė ilgiau išlieka patraukli. Ji nesideformuoja nuo savo svorio ir netgi po gimdymo išlieka gundančiai elastinga. Pagal statistiką, krūtinės formos plastinę korekciją brandžiame amžiuje dažniausiai darosi tos, kurios turi didelę krūtinę.

Trečia, moteris su nuliniu liemenėlės dydžiu atrodo žymiai jaunesnė nei likusios jos amžiaus moterys. Mergaičiukės įvaizdis – gal jaunystėje persekiojo kaip prakeiksmas – tačiau po 30 metų pradeda nešti visai neblogus dividendus. Tiesa, čia vėlgi svarbios viso kūno proporcijos.

Ketvirta, maža krūtinė – tai aristokratiška. Ne veltui žymios damos viską darė, kad brandžiame amžiuje krūtinė atrodytų mažesnė. Buvo manoma, kad padori moteris turi išsiskirti kuklumu, o putni krūtinė – tai maitintojos-valstietės priedermė. Žinoma, šiais laikais tai nėra taip aktualu, tačiau sutikite, kad tikrai malonu jaustis aristokrate.

Penkta, maža krūtinė – tai ypatingai patogu! Ji nesuteiks jums diskomforto einant, netrukdys užsiimti sportu, rytiniam pabėgiojimui ar miegoti labiausiai patinkančioj pozoj. Karštu oru mažos krūtinės savininkės ne taip kenčia, kaip tos, kurios turi išties didelę krūtinę.

Šešta, yra nuomonė, kad maža krūtinė jautriau reaguoja į prisilietimus ir glamones. Nors šis faktas ir nepatvirtintas mokslininkų, tačiau stebėjimai rodo, kad dalis tiesos tame yra.

Septinta, jei jūs optiškai norėsite pasididinti krūtinę, jūs tai lengvai atliksite „push-up“ – pakeliamųjų liemenėlių pagalba, sumaniai išnaudodama drabužių ir aksesuarų detales. O kaip elgtis toms, kurias gamta apdovanojo per dosniai? „Sumažinimo“ problemą išspręsti yra žymiai sunkiau.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (41)
Tabletes krutinei padidinti - http://tonzes.com/breastlt.htm 3 mėnesių mano krūtinė labai пополнились, ir dabar turiu dideli pilnas B, o kartais aš net puodelio C.
LAABAI PATINKA MAŽOS KRŪTYS
Mano manimu ne krutinė svarbu o žmogus.Man patinka visos.
Pilna straipsniu, jog krutine atspindi moters sveikatiguma, paveldeta is kartos i karta, moteriskuma ir t.t. NeNelabai suprantu kas cia tokiu nesamoniu prirase. O kas teigia kad vyrai alu vien geria, tai jusu zinokit, kad jusu kaimeliai yra labai maza dalis viso musu pasaulio, todel nekalbekite uz visus :)
Nebezinojo mazakrutes ka daryti tai prisgalvojo toki straipsni parasyti :D Briedas grynas. :D
Mielos moterys, jei jūsų krūtinė tokia , kaip gerai pavalgiusio vyro, tai kuriam čia turėtų būti gėda???
Na aš esu pasitikintis savimi, normalus, sveikas vyrukas ir galiu pasakyti, kad maža moters krūtinė mane labai žavi! Man nepatinka didelės! Maža krūtinė man asocijuojasi su jaunyste, nekalta mergele, švelnumu (nesu pedofilas) ir maža moters krūtinė man be galo saldi ir ji mane kaitina, gerai ir vidutinė, bet didelė tai jau- pienas, karvutė, mama maitintoja, asmeniškai man NE! Manau, kad yra nemažai vyrų kuriems patinka mažos moters krūtis, tik jie apie tai nekalba su kitais vyrais, o kai pasako savo moteriai,kurios krūtinė maža, moteris netiki, galvoja, kad vyras taktiškai ją guodžia... Mano merginos krūtinė nėra maža, bet ir nedidelė, ir aišku, kad aš jai niekada nepasakysiu kad mane žavi mažesnės krūtys, bet kadangi aš savo merginą myliu, tai vis vien, jos krūtys man mieliausios :) Normalus protingas vyras, kokių dažniausiai nori normali protinga moteris, niekada nesirinks merginos pagal krūtinės dydį ir sekso malonumo su mylima moterim krūtinės dydis nepaskanina. Merginos džaiukitės savo sveiku kūnu ir nekompleksuokit, tu didelių (.)(.) jums labiau reikia ne prieš vaikinus, o prieš kitas merginas, manyčiau...
Dydis nesvarbu, svarbu kad pasukiojus spenelius amerikos balsą galima butų išgirsti
Graži m
oters krūtinė = ištreniruotas vyro kūnas. Tik moterys kažkodėl kompleksuoja, o vyrai alų geria...
Mano vyras mane išvadino kvaile,kad galvoju apie krūtų implantus, aš verkiu ir gėdinuosi mažos krūtinės, bet kažkodėl mano vyrui nerūpi mano krūtinės dydis.. Aš visada laikiau krūtine moteriškumo simboliu, bet faktas tas, kad moteriškumas yra neapčiuopiamas, jis spinduliuoja iš nmoters, taip pat ir seksualumas. Gali būt didžiapape, bet visai neseksuali ir nesaldi... ne vienas vyras su kuriuo miegojau, sake jog esu skani, jog esu kažkuom ypatinga ir labai karšta (tą sakė ne man asmeniškai, tai nebuvo liaupsės, o girdėjau iš slaptų pasipasakojimų) tai va mažapape, bet skani :)) Seksualumo klausimas ne dydžiuose o feromonų kiekiuose :P
Aš turiu mažą krūtinę ir dėl to kompleksuoju...bet labiausiai moterų kompanijoje... Nes iš vyrų dėmesio nestinga ir nė vienam su kuriuo miegojau, nebuvo nemalonu glamonėti mažos krūtinės... Vyrukai, kurie sakot, kad maža krūtinė, tai lygiai tas pats, kas mažas penis- nusišnekat... Moters krūtinė, tas pats kas vyro krūtinė... Mane ir daugumą moterų žavi ištreniruota vyro krūtinė, kitoms tai neitin svarbu, tas pats ir su vyrais vieniems svarbu krūtinė kiti į užpakalį žiūri....
turbut i sita klausima ir po 100 metu nebus atsakymo! taip pat nebus ir i sita: kurios grazesnes, blondines ar brunetes?
todel, kad i tokius klausimus atsakymo nebuna. tas pats ir su krutine: ir mazesne ir didesne turi privalumu. kai turesi moteri su maza krutine, jei ja MYLESI, tai tau bus super maza krutine, tas pats ir su didesne krutine.
o is to amziaus "pavariau tarp papu" yra isaugama. jeigu ne, tada IQ mazas
neveltui posakis egzistuoja: kuo mazesne moters krutine, tuo tikresne vyro meile.
as gal esu senu paziuru, bet moteriskos formos man yra grazu, kurios jau po biski dingsta - atsiranda pririotetai, kad krutines nebutu, kad uzpakalis butu tiesus, kad klyne tarpas butu didziausias tarp koju.
parase straipsni lentos, kad nusiraminti ir tiek.
Krč, koks skirtumas, didelė ar maža krūtinė. Mano manymu moterys, turinčios mažesnę krūtinę, turi daugiau privalumų. O kitos, su didelėmis krūtimis yra labiau patrauklios.
Man regis, sitas straipsnis buvo tik parasytas kad moteris su mazais papais nekomplexuotu ir jaustusi geriau.
Pirma karta gyvenime girdziu kad "maža krūtinė – tai moteriškumas ir erotiškumas"...nu visai jau...
o jei turi didelę krūtinę? tada po peiliu gultis, kad sumažintų?
O aišku kad ne dydis svarbiausia Svarbiausia kad užtektų dėmesio burbuliukams kad būtu kas ryte paglosto ir supakuoja o vakare padeda paleisti burbuliukus į laisvę...O jie jaučia kai jais rūpinamasi bemat pakyla išsiriečia..
kodel visi isivaizduoja, kad maza krutine nenukara??? tiek maza tiek didele krutine gali nutysti, kai oda praranda stangruma.
kuo didesnė krūtinė, tuo mažiau įsimenamas veidas...
Taigi, didžiapape būt nemalonu. Juolab, kad laikui bėgant iš papų lieka tik dvi paklodės, dažniausiai.
mano vaikinui telpa į delną, tad viskas tvarkoj :)) komplekso neturiu, kad tik 1 dydis...iškirptes deduosi, niekada vulgariai neatrodo...draugė pavydi, nes negali nešiot suknelių atvira nugara ir būtina dėtis liemenėlę, o taip pat kad negali nešiot didelių iškirpčiu...
Ne visi vyrai drįsta prasidėti su didelį biustą turinčia. Pažiūrėti - taip, bet prieiti - gal ne, as pažiurėsiu. O su mažakrūte - bet kuris vaikinas pasijaus VYRU, žinoma čia reikės žavesio ar kt.
0 dydzio krutine- duokle dizaineriams pederastams. Moteru kompleksai del krutines dydzio t.p kaip vyru del pimpio! Kompleksai ir lieka kompleksais. Visada geriausia- aukso vidurys. Del to ir aukso, kad vidurys- visiems priimtiniausias
Sutinku su straipsniu , man visada patiko ir patiks paneles vidutinemis arba siek tiek mazesnemis krutinemis :)
Būtent, - vyrai domisi tavo krūtine, o ne tavimi pačia ;-) Jie tave pirmiausia pamato kaip sex objektą, ir tik paskui - gal - pastebės moterį.
turiu normalia krutine, bet patikekit manim, jei cia jie raso ir tikisi, kad vyrams patinka maza krutine tai klysta. uzsidedu ir iskirptes ir pan. tai vajei.... visada atitrauki vaikinu bei vyru demesi ;) ka norit ta sakykit, daugumai vaikinu ir vyru krutine yra pirmoje vietoje ;)
na ką norit tą sakykit, bet nulinis dydis tas pats kas pas gerai pavalgiusį vyrą, o šiaip, kaip didelių krūtų savininkei vėl kompleksai, taip kompleksuoju, o čia. Nenorėjau tiek, Dievas davė, o gal ir genai. Paskola arba senas turtingas senis mažinimui :/
Sutinku su straipsniu. Pavyzdziui mano manymu graziausia ir moteriskiausia kuna turi Milla Jovovich,kaip jau pastebejot- maza krutine, bet viskas labai proporcinga ir sexualu.Tad manau kad mazos krutines gali buti 100 kartu graziau nei dideles.
Labai geras ir teisingas straipsnis. Pati turiu nedidelę krūtinę, ir tai nei kiek nesutrukdė gauti vyrą (kuris pastebėjo mane, o ne mano krūtinę), ilgai maitinti vaikus (ir nepergyventi, kad krūtinė nutįs iki bambos) ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Moterys tarpusavyje pakalba apie tai, ir visos, kurių krūtinė didelė, pavydi toms, kurių maža, ypač vasaros metu ir perkant rūbus. Ir tikrai, kuo vyresnis vyras, tuo mažiau jam rūpi krūtinės dydis, žinau iš savo patirties ;)
...o visgi gerai kai yra kur ausis laikyt
Ir koks save laikantis (-ti) zurnalistu asmuo tai rase - atleist toki.
Skambia antraste autorius suteike iliuzija kad lygina maza krutine (0) su didele (3-4)- o is tikruju lygino vidutine krutine (1-2) su labai didele (5).
Realiai kuo mazene krutine - tuo didesnis kompleksas, taigi tos su nulinukais gaudo toksiu straipnsiu, bet ir vel nusivilia.

Kai krutines dydis 0 - push-upai nepades. Gali kiek nori galvoti kad tai aristokratiska, ar patogu, kad atrodai jaunesne, ar kad ji grazios formos (jei taip galima pavadinti) bet kai delne lieka vietos - tokie straipsniai tik tuscias laiko svaistymas.

o toliau mano trumpa nuomone:
1 dydis - jau sis tas. galima push up'ínti, jau ir delne telpa bet palaidines su dekoltu nesioti neteks. (visada atsiranda turinciu maziau proto ir bandanciu kazka kazkam irodyt)
2 - normaliai
3 - fantastika
4 - demesys turetu atpirkti patiriama diskomforta. amziuje nepakenktu opracija.
5 - tik jaunystej, bet operacijai reiktu taupyt.D krutine.
Perskaites "Visų pirma, maža krūtinė – tai moteriškumas ir erotiškumas. " Supratau, kad cia nesamone, tik bando pritraukt skaitytojas. Gi nuo seno yra zinoma, jog didele krutine yra moteriskumas :)) Buvo straipsnis geras apie tai
Na mesiu akmeni galima sakyt i savo darza,jai vyrai taip garsiai ir drasiai nesireikstu apie tas didziules krutines tai ir moterys neturetu kompleksu
to Donatas, juk rašė kad tokiems kaip tu, nesibrendusiems nepilnamečiams patinka didelės krūtinės :))
vat ka dtiesa is daugumos vyru girdejau kad kuo mazesne krutine,tuo dailiau moteris atrodo
tragiskai juokingas straipsnis..
bando mazu krutiniu savininkes kompleksus salint :))
Autore tikriausiai kaip reikiant kompleksuoja del to kad gamta pagailejo apvalumu :D bet ar butina del to tokias nsm rasyt?
manau sita straipsni rase moteriske kuri turi maza krutine..
Na apie save as zinau man krutine nera pirmoje vietoje, as labiau dievinu subiniuka, kojas... bet kas tiesa tai dideles krutines nemegstu... kaip tik patinka iki C dydzio...
Gal straipsnis ir nera lb tikslus bei issamus,cia jau moterim sprest. Bet man asmeniskai patinka nedidele krutine
Naujas komentaras