Mažai žinomi faktai apie bučinius

bright-red-lips.jpg
 
Bučiuotis gera! Tad nenuostabu, jog dėl šio magiško dalyko pasaulis eina iš proto. Tačiau pasidaro tikrai keista, kuomet už bučinį gali būti pasodintas į kalėjimą ar tiesiog negali nenustebti sužinojęs, kad bučinys gali būti įvertintas nemenka materialia išraiška. Sužinokite daugiau faktų apie bučinius...

1.Statistiškai  kiekviena moteris iki santuokos bučiavosi su  7-9 vyrais.

2. Pirmasis filme nufilmuotas bučinys 1886 metais. Tai buvo Tomo Edisono “Bučinys”.3. Senovės Egipte karalienė Kleopatra, kuri buvo  garsi kaip sekso žaidimų valdovė, nebučiavo vyrų į lūpas. Nebent tai buvo Julijus Cezaris.4. Romėnai ankščiau sveikindavosi pabučiuojant vienas kitą į akis, o štai rusai tokį gestą vertino kaip išsiskyrimo ženklą.5. Viduramžiais, jei vyras pabučiuodavo merginą viešumoje, buvo reikalaujama ją vesti. Neapolyje šie įstatymai buvo kur kas skaudesni: jei vyras pabučiuodavo merginą gatvėje už tai galėjo būti pasodintas į kalėjimą, o jei tai buvo padaroma šventiko akivaizdoje, bučiuotojas turėdavo  už tai atsakyti mirties bausme.6. Ilgas aistringas bučinys priverčia dirbti net 30 veido raumenų, todėl pagerėja odos kraujotaka. Tai padeda odai išlikti elastingesnei ir lėčiau senstama.7. 1979 metais Davidas Bowie išrado mašiną "lipograf", kuri identifikuodavo ir nuimdavo lūpų atspaudus. Po to Amerikoje buvo surengtas aukcionas “Lipogram” garsiems žmonėms. Jame dalyvavo Mikas Džegeris, o jo lūpų atspaudai buvo parduoti už 1600 dolerių. Visi pinigai surinkti už parduotus lupų atspaudus buvo paaukoti Vaikų gynimo fondui.
 8. Eskimai, polineziečiai nebučiuoja vienas kito į burną. Jie bučiuojasi trinantis nosimis.9. Vidutiniškai žmogus per savo gyvenimą dvi savaites  praleidžia bučiuodamasis.

10. Afrikiečiai išreikšdami pagarbą savo vadui, bučiuoja žemę, kuria vaikščiojo jų valdovas.11. Remiantis žurnalo “Scientific American” duomenimis, intensyviausias bučiavimasis vyksta per Valentino dieną. 65% žmonių bučiuojasi galvą pakreipę į dešinę, o įprotis bučiuojantis pakreipti galvą į kurią nors pusę turi įtakos vaisiaus vystymosi  padėčiai.

12. Mokslas apie bučinius ir bučiavimąsi vadinamas filematologija.13. Kažkur bučiavimas laikomas nusikaltimu. Indianoje (JAV) vis dar gyva teisė, pagal kurią vyrui su ūsais draudžiama bučiuoti žmogų. Konektikute sekmadieniais draudžiama bučiuoti savo žmoną. Amerikoje (Ajovos mieste) šerifai turi teisę suimti tuos, kurie bučiuoja svetimus vyrus ar moteris.

14. Apklausos parodė, kad vyrai, kurie prieš išeidami į darbą pabučiuoja savo žmonas, uždirba daugiau pinigų.


 

www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras