Meilė gali nužudyti...

 
5 komentarai
Sako, kad mylintis žmogus negali pakenkti savo išrinktajam – deja, tai netiesa. Devyniolikmetis Gulamyr Akhter, Didžiosios Britanijos pilietis, keliais dūriais nužudė savo mylimąją Asha Muneer.

Pora intensyviai draugavo, tačiau po poros mėnesių, panelei Asha nutraukus santykius, ji buvo rasta su durtinėmis žaizdomis kakle, veide ir galvoje.

Teismo ekspertų komisija net neabejoja, kad mergina ne atsitiktinė, o gerai suplanuotos žmogžudystės auka.

Viešosios kameros užfiksavo, kaip prie Asha prisijungė vaikinas, kurį, kaip ekspertai nusprendė iš merginos judesių, ji puikiai pažinojo. Iš požeminės perėjos vaikinas išėjo ir ranka braukė prakaitą, o aštuoniolikmetė praėjus dviems valandoms nuo įėjimo į perėją buvo rasta kraujo klane. Šalia gulėjusio peilio rankena buvo deformuota nuo smūgių jėgos.

Aukos artimieji teigia, kad vaikino sudėjimas bei eisena yra identiškai panaši į buvusio draugo Gulamyr Akhter, tačiau kaltinamasis viską neigia.

Didžioji Britanija su nekantrumu laukia teismo išvadų.

Suaugusiems.lt, parengta pagal metro.co.uk

 
Komentarai (5)
tomai* tai tipo mergina negali jau palikt aikino? mergina isprovokuoti ji galejo nebent pasakiusi "as tave palieku"
Aišku, tai yra žiauru... Bet tikėtina versija, kad ši panelė pati išprovokavo tokį vaikino elgesį. Bet tai nepasiteisinimas...
KARTAIS PATYS NESUPRANTAM SU KUO DRAUGAUJAM, NESUPRANTU KAIP JAM RANKA PAKILO, MANA VALE PADARYCIAU KAIP PAKISTANE AKMENIM UZMETYT TOKI DX KR, MOTINOM VIENA VIETA UZSIUT KAD TOKIU BENKARTU NEGIMDYTU...
va tokius py*** pagaut ir patiems rankas kojas nukapot. :///// (angry)
košmaras kažkoks...
Naujas komentaras