Miegojimas atskiruose kambariuose gali pagerinti poros seksualinį gyvenimą

How-to-Handle-a-Snoring-Spouse-722x406.jpg
 
Išsiskyrimas gali sukelti ilgesį. Niekas taip gerai neprimena, kaip vertiname žmogų, kaip ilgesys. Tačiau, naujas tyrimas atskleidė, jog poros, kurios miega atskirai, dažniau mylisi. Na, žinoma, miela po ilgos dienos įsliūkinti į lovą pas mylimą žmogų, bet šio tyrimo rezultatai sako ką kitą – jei miegosite atskirai, tai nebūtinai neigiamai paveiks intymumą. Tiesą sakant, tai gali labai pagerinti seksą.

Lovų gamintojo kompanija atlikto apklausą, kurios metu kai kurios poros teigė, jog miegojimas atskirai neigiamai paveikė intymumą (24%), na o 34 % apklaustųjų teigė, jog miegas atskirai nuo partnerio pagerino jų seksualinį gyvenimą. Be to, 38 procentai teigė, jog pagerėjo bendra jų santykių būklė, o 16 % porų miegas atskirai nuo partnerio taip pagerino seksą, jog jie ėmė mylėtis skirtinguose namo kambariuose dažniau. Kas galėjo pamanyti, jog atskiri miegamieji gali taip pakeisti sekso žaidimą?

Šis tyrimas buvo atliktas balandžio pabaigoje per neknarkimo savaitę. 40 procentų tų porų, kurios miega atskirai, net pusė teigė, jog tą daro dėl to, kad partneris knarkia.

Tyrėjai atskleidė, jog net trys ketvirčiai žmonių turi partnerį, kuris knarkia lovoje, o 45 procentai nuolat pabunda dėl knarkimo garso, o 37 procentai buvo priversti pažadinti antrąją pusę dėl knarkimo.

Nors miegas atskiruose kambariuose atrodo gana drastiškai, atrodo, kad knarkimas kankina daugelį porų. Tiesą sakant, tai daugelio problemų šaknis. Tyrimo metu paaiškėjo, jog 32 procentai apklaustųjų sako, jog partneris neigė savo knarkimą, o tai dažnai sukelia nesutarimus. 25 procentai pripažino, jog yra įrašę partnerio naktį skleidžiamus garsus. O 23 procentai respondentų sako, jog yra trenkę partneriui naktį todėl, kad šis knarkė ir 18 procentų sako, jog dėl šios priežasties yra netekę kantrybės. Būtų tikras stebuklas, jei po kiekvienos nakties knarkimo dar norėtumėte mylėtis.

Problema yra tikrai rimta, nes aštuoni procentai pripažino, jog jaučia mažesnį potraukį partnerio dėl to, kad jis knarkia, o penki procentai net svarsto apie skyrybas. Atskiras kambarys ar sofa gali ne tik pagerinti seksualinį poros gyvenimą, bet gali ir gelbėti santykius.

Į miegą atsiremia labai daug gyvenimo aspektų. Daugelis žmonių vidutiniškai miega tik penkias valandas ir 48 minutes kasdien, todėl nenuostabu, jog poros nori susitelkti į miego rutinos gerinimą tam, kad pagerintų santykius ir kasdienį gyvenimą.

Nors atrodo, kad atskiro miegojimo nauda labai aiški, tai netinka kiekvienam. Tyrimo metu paaiškėjo, jog 36 procentai žmonių teigia, jog niekada negalėtų miegoti atskirai nuo partneriu dėl to, kad imtų jo ilgėtis. Be to, 25 procentai sako, jog tai juos atitolintų, o 35 procentai mano, jog tai neigiamai paveiktų santykius.

Visi santykiai skirtingi, tačiau miego rutina, tinkama abiems partneriams yra būtina. Taigi, jei jūs nepailsite, kodėl gi neišmėginus miego atskirai?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras