Modelis nori atrodyti kaip sekso lėlė

 
1 komentaras
Grožis reikalauja aukų – byloja visiems gerai žinoma patarlė. Todėl latvių modelis Victoria Wild nepagailėjo apvalios sumos tam, kad taptų panaši į savąjį moters idealą - pripučiamą sekso lėlę.

Moteris neslepia, kad plastinės operacijos gerokai patuštino jos piniginę, tačiau merginai negaila nė vieno išleisto cento. 48 tūkst. Dolerių – tokią sumą Victoria investavo į savo grožį. Ji pasitobulino nosį, įsidėjo permanentinius lūpų implantus, paputlino jas botoksu ir iškentė net tris krūtų didinimo operacijas, po kurių galėjo puikuotis 32G dydžio krūtine.

Tačiau tai ne pabaiga, 30 metų Victoria, kuri jau ir taip gali didžiuotis akių traukiančiomis kūno linijomis, nežada sustoti. Ateityje planuoja įsidėti sėdmenų implantus ir dar trimis dydžiais pasididinti krūtinę.

Pinigų plastinėms operacijoms jauna moteris užsidirbo dirbdama modeliu bei, žinoma, buvo remiama širdies draugo. Victoria teigia, kaskart gatvėje sulaukianti daugybės praeivių žvilgsnių ir dėmesio, jai patinka išsiskirti iš kitų.

Paklausta, iš kur atsirado tas begalinis noras plastinių operacijų dėka tobulinti savo kūną, moteris teigia, kad dar paaugystėje nemėgusi savo kūno, ypač A dydžio krūtinės, todėl vos tik atsiradus progai iškart ją pasididino. Victorija išgyveno nepilnavertiškumo kompleksą. Nors paauglystėje apie plastinę chirurgiją nieko nenutuokė, tačiau visada svajojo būti panaši į lėlę, turinčią putlias lūpas ir didelę krūtinę.

Vieną dieną moteris suprato, kad svajones galima paversti realybe. Pradėjusi dirbti modeliu ir užsidirbusi pakankamai pinigų pagaliau pirmą kartą atvėrė chirurgo kabineto duris.

Keistokų tikslų link moterį stumia ir jos pasiturintis italų verslininkas vaikinas. Sekso bombos įvaizdžio kūrimui vyras nė kiek neprieštarauja, todėl savo mylimajai suteikia finansinę paramą.

Victorijos kelias grožio link prasidėjo prieš trejus metus. 2011 metais ji pasidarė pirmąją plastinę procedūrą, Vengrijoje jai buvo atliktos trys 25 tūkst. svarų kainuojančios krūtų didinimo operacijos. Dar šiemet moteris paklojo 3 tūkst. svarų tam, kad jos nosis būtų mažesnė ir plonesnė. Be to, ji pradėjo dėtis lūpų implantus ir darytis botokso injekcijas.

Pateikiame keletą nuotraukų, kuriose Victoria įamžinta prieš ir po operacijos bei trumpą video. 

 

 

 

 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Mielosios ,brangiosios musu moterys na kam is saves tokias isdivalkes daryt? Del demesio? niekaip nesuprantu jus esat nuostabios tada kai bunas NATURALIOS o ne pripustos gumos.
Naujas komentaras