Mokslininkai atskleidė, kodėl vasarą sekso norisi dažniau

winter-sex-tricks.jpg
 
Mokslininkai įmynė paslaptį, kodėl vasarą žmonės mylisi dažniau nei žiemą. Pasirodo to "kaltininkas" yra laimės hormonas - serotoninas. Tokiomis išvadomis mokslininkai pasidalino su Bostono ir Harvardo sveikatingumo centru, teigė šaltinis MedikForum.

Tyrimo metu mokslininkams pavyko nustatyti, jog vasaros metu žmogaus kūnas pagamina daugiau serotonino (šis hormonas yra atsakingas už malonumo pojūtį). Ir tai yra tiesiogiai susiję su  saulės spinduliais, apranga ir kitu žmogaus organizme gaminamu hormonu - melatoninu. Melatoninas yra atsakingas už mieguistumą ir ribotą susidomėjimą seksu. Melatonino žmogaus organizme daugiau pagaminama žiemą, kada saulės būna mažiau. Tad paslaptis, kodėl vasarą labiau norisi sekso - atskleista. Žiemą kur kas labiau norisi miego, o ne sekso.

Tačiau mokslininkai pabrėžia, jog didesnis noras mylėtis vasarą taip pat susijęs ir su drabužiais, tiksliau jų nusimetimu. Mat matant ar prisiliečiant prie apnuogintų kūno dalių, susijaudinimas tik didėja. 


Taigi, belieka laukti vasaros, kol gausime visą kompleksą malonumų, o kol kas teks pasilepinti prasidėjusiu šildymo sezonu ir trumpomis rankovėmis namuose!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras