Mokslininkai nustatė, kiek dažnai laimingos poros užsiima seksu

1(19).jpg
 
Kai galvojate apie laimingas poras, galbūt įsivaizduojate, jog jos mylisi kiekvienai progai pasitaikius. Tačiau naujausi tyrimai atskleidė, jog daugelis patenkintų porų dažnai vakarus leidžia su pižama skaitant mylimą knygą.

Tyrėjai iš Toronto universiteto išanalizavo 30,000 apklausų duomenis, surinktų Amerikoje per pastaruosius keturiasdešimt metų tam, kad ištirtų ar laimingos poros dažniau užsiima seksu nei nelaimingos. Rezultatai atskleidė, kad tobulas skaičius laimingiesiems – vienas kartas per savaitę. 

Paaiškėjo, jog daugiau sekso reiškia didesnę laimę, nepaisant amžiaus, lyties ar santykių trukmės. Tačiau tokią išvadą galima pritaikyti tik tiems, kas palaiko pastovius santykius – vienišiems sąsajų tarp sekso dažnumo ir laimės nepastebėta.

Kodėl pasitenkinimo lygis krinta, jei seksu užsiimama rečiau nei kartą per savaitę? Tai nėra iki galo aišku, tačiau tyrimų autoriai teigia, jog poros gali jaustis labiau patenkintos, jei mylisi tiek, kiek vidutiniškai mylisi panašios į poros. Anksčiau atlikti tyrimai parodė, kad žmonės linkę mylėtis maždaug kartą per savaitę, taigi poros, kurios užsiima tuo taip pat dažnai, greičiausiai, jaučiasi gerai ir „teisingai“.

Apskritai tyrėjai neteigia, jog jų rezultatai turėtu tapti rodikliu mylėtis daugiau ar mažiau, tačiau tai galėtų būti paskatinimas nuoširdžiam pokalbiui su antrąja puse apie jūsų seksualinius poreikius.

Šie rezultatai parodo, kaip svarbu palaikyti intymų ryšį su partneriu, tačiau neprivalote kasdien užsiimti seksu (ypač tol, kol sugebate natūraliai palaikyti intymų ryšį). Taip pat, svarbu mokėti intymumą palaikyti be spaudimo kuo dažniau užsiimti seksu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras