Mokslininkai nustatė, koks yra idealaus penio dydis

Penis-Size.jpg
 
1 komentaras
Pasaulyje atlikta daugybė tyrimų siekiant nustatyti vidutinį varpos dydį. Vidutinis visame pasaulyje gyvenančių vyrų penio dydis apytiksliai yra nuo 12- 17 cm erekcijos būsenoje, o didžiausio pasididžiavimo savininkai gyvena Saudo Arabijoje. Tačiau faktai lieka faktais, o lūkesčiai vis vien neduoda ramybės stipriosios lyties atstovams. Tad siekiant išsiaiškinti, kokio dydžio penį vyrai ir moterys laiko idealiu, ekspertų komanda atliko tarptautinę apklausą portale Dred. Iš viso tyrime dalyvavo 2,121 savanoriai.

Apklausos rezultatai atskleidė, jog skirtingų Europos šalių atstovai, skirtingai suvokia idealaus ir vidutinio penio dydį. Tačiau nepaisant to, jog tik 14% tiriamųjų yra patenkinti savo pasididžiavimu, daugelis apklaus dalyvių sutiko, kad varpos dydis neturi įtakos santykiams.

Rezultatai atskleidė, jog didžiausių lūkesčių dėl savo pasididžiavimo turi lenkai. Anot Lenkijos vyrų, idealus varpos dydis turėtų siekti 17,3 centimetrų, o vidutinis - 15,7 centimetrų. O štai britai varpos dydžio nesureikšmina ir jų ambicijos yra mažiausios, lyginat su kitų Europoje gyvenančių vyrų lūkesčiais. Pasak britų, dalyvavusių  apklausoje, idealus penio ilgis turėtų būtų 14,2 cm, o vidutinis - 13,8.
 

Kalbant apie pasitenkinimą turimu savo varpos dydžiu net  44,5% visų apklaustųjų teigė, jog juos iš dalies tenkina jų varpos dydis, 29,5% teigė, jog apie tai tiesiog negalvoja , 10,3% nėra patenkinti  savo lyties organu, 1, 7% - yra labai nepatenkinti  savo penio dydžiu ir 14% visų  tiriamųjų neturi nusiskundimų dėl savo  lyties organo.

O ką šiuo klausimu mano moterys? 64,7%  apklausoje dalyvavusių dailiosios lyties atstovių teigė, jog dydis yra svarbus, tačiau tai nėra pagrindinis veiksnys santykiuose, 11,2% respondenčių teigė, kad dydis yra labai svarbus ir 21,4% sakė, kad nei penio dydis, nei ilgis nėra svarbus. 

O kokie yra jūsų lūkesčiai savo pasididžiavimui , ar jie labai skiriasi nuo realios situacijos , o gal tiesiog apie tai niekada nesusimąstėte?www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Visiškai sutinku su apklaustų moterų nuomone "dydis yra svarbus, tačiau tai nėra pagrindinis veiksnys santykiuose". Tą patį sako ir mano žmona. T. y., iš vienos pusės, šeimoje yra kur kas svarbiau jausmai, tarpusavio supratimas, galiausiai seksualinių temperamentų suderinamumas bei vyro noras ir mokėjimas suteikti malonumą moteriai, potencija. Tačiau, kuomet visa tai yra, penio dydis taip pat nėra bereikšmis dalykas, tiktai koks jis turėtų būti- čia jau kiekvienai moteriai individualu- nuo 12 iki 20cm ar dar daugiau, o storis nuo 3 iki 6 cm ar dar storesnis. Kiek teko girdėti, daugumai moterų norisi maždaug 17 x 5 cm. Bet daugumai, tai nereiškia, kad visoms toks dydis idealus.
Pasikartosiu: nekorektiška lyginti didelių "gabaritų" vyrą, nelabai ką gebantį ir norintį su puikių gebėjimų vyru, turintį smulkų "įrankį" ir daryti išvadą, kad "geriau mažas, bet geras". Žinoma, kad geriau, kai taip tenka rinktis, bet lyginti reikėtų visiškai vienodų savybių ir gebėjimų vyrus, kurie skiriasi tik savo daikčiukais- tada lyginimas bus teisingas.
Naujas komentaras