Moterims naršymas internete geriau už seksą

 
3 komentarai
Liūdna žinia vyrams: moterys mieliau renkasi ne seksą, o naršymą internete, - praneša The Daily Mail.

Mokslininkai vyrų bei moterų paprašė žvilgtelėti į kasdienės veiklos sąrašą ir išsirinkti tris dalykus, be kurių negalėtų gyventi vieną mėnesį.

Abiejų lyčių atstovai pasirinko ir internetą ir miegą teigdami, jog šie – absoliučiai būtini. Nesutapo tik trečioji veikla. Vyrai ja pasirinko seksą, o dailiosios lyties atstovės – dušą. 

NBCU rinkodaros kompanijos atliktas tyrimas byloja, jog dailiosios lyties atstovės pradeda lenkti vyrus technologijų srityje – susidomėjimu, teikiama svarba.

Tyrimo metu 18-54 metų amžiaus vyrai bei moterys atsakinėjo į klausimus apie technologinius įpročius.

Pasirodo, jog išmanųjį telefoną turi 54 proc. dailiosios lyties atstovių, tuo tarpu vyrų – 46 proc. Iš šių išmaniojo telefono turėtojų 75 proc. moterų ir 67 proc. vyrų turi žaidimų aplikacijas.

Augantį moterų technologinį susidomėjimą rodo ir tai, jog net 75 proc. dailiosios lyties atstovių nesutiko su teiginiu, jog vyrams paprasčiau susidoroti su technologiniais dalykais.

Tyrėja Melissa Lavigne-Delville sakė: „Trys ketvirtadaliai moterų nuolat naršo internete – toks paplitęs vartojimas po truputį formuoja šią beribę erdvę. Augant moterų technologiniam išprusimui, neribotam naudojimui keičiasi ir interneto padėtis, tuo labiausiai susirūpinti turėtų marketingo specialistai. Reikia atsižvelgti į dailiosios lyties atstovių poreikius, kurti joms įdomų turinį, produktus, informaciją“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
"Trys ketvirtadaliai moterų nuolat naršo internete<...>", o kiek vyru narso? Svarbu kad tik ketvirtadalis ir jau taikykites prie moteru ir darykit viska joms... Kai bus 90% gal tada ir bus galima atkreipti demesi... O del ismaniuju telefonu tai nereiskia kad jei neturi telefone zaidimu tai tu atsilikes nuo technologiju, galbut tu tiesiog neskiri laiko zaidimams, nes yra daug malonesniu uzsiemimu :)
mOTERU YRA DAUGIAU NUTUKUSIU, TODEL JAS TRAUKIA PRIE NEVEIKLUMO, KURIAME GALI UZSIIMTI 'AKTYVIAI', KAS IS DALIES INTERNETE IMANOMA.
As vyras ir man tikrai internete idomiau.Jei reikia gaut gaunu o siaip rodyt i tai iniciatyva tik is vienos puses butu kvaila. Bobom niekada negalima nusileist, nebent kai jos gamina maista.
Naujas komentaras