Moterims patinka užsiimti seksu apsirengus

 
Beveik pusei moterų patinka pasilikti su drabužiais sekso metu, taip rodo tyrimai. Pagal atliktas apklausas, nors kažkokią garderobo dalį norėtų pasilikti beveik 48 proc. moterų.

54 proc. apklaustųjų toks poreikis yra susijęs su nepasitikėjimu ir noru paslėpti savo figūros trūkumus ar defektus.

Vyrai gi į tokią idėją žvelgia neigiamai. Teigiamai į klausimą, ar norėtų jos matyti nors vieną drabužį ant vyro kūno meilės žaidimų metu, atsakė tik 36 proc. moterų.

Be to, tos kurios atsakė teigiamai, kad norėtų matyti vyrą apsirengusį, kaip drabužį dauguma minėjo chalatą. Taip pat moterys pareiškė, kad norėtų sekso metu pasilikti su liemenėle.

Tyrimų rezultatai parodė, kad 61 proc. moterų yra linkusios užsiimti seksu prie užgesintos šviesos, tuo tarpu joms pritariančių vyrų yra tik 37 proc.

Kalbant apie seksualines aistras ir poreikius, labiausiai jaudinantis dalykas pripažinti batai.

Beveik 12 proc. apklaustųjų jaudina apatiniai drabužiai, o 9 proc. – viršutiniai. Be to, tyrimai išaiškino keistus objektus, keliančius aistrą. Tarkim, 150 žmonių dievina klausos aparatus, o dvi širdys ima mušti dažniau vien nuo minties apie kardiostimuliatorius. Mažiausiai balsų surinko stetoskopas, rankiniai laikrodžiai, apyrankės, palutės ir kateteriai.

Suaugusiems.lt 

 
Komentarai
Naujas komentaras