Moterims patraukliausi ūkiški vyrai

 
Emancipuotos ir savarankiškos moterys nebelaukia iš stipriosios lyties atstovų finansinės paramos. Kur kas svarbiau, kad vyras mokėtų atlikti paprasčiausius namų ūkio darbus

Paskutiniai seksologų atlikti tyrimai rodo, kad šiuolaikinės damos teikia pirmenybę paprastiems darbininkams, o ne baltarankiams turtuoliams, rašo D. Britanijos dienraštis „Daily Mirror“.

Beveik 65 proc. respondenčių atsakė, kad mieliau užmegztų romaną su namų ūkio darbus išmanančiu, „auksines rankas“ turinčiu vyriškiu, pavyzdžiui, sodininku ar paprastu darbininku, o ne su turtingu advokatu. Be to, trys ketvirtadaliai moterų pareiškė, kad jas žavi vyriškiai, dirbantys ne intelektualinį, bet fizinį darbą.

Moterys vadovaujasi praktiškais sumetimais ir supranta, kad tuo atveju, jei šalia nebus namų ūkio darbus išmanančio vyriškio, kilus net menkiausiai buitinei problemai ar sugalvojus atlikti nedidelį remontą, teks kviestis profesionalą ir už tai jam mokėti. Todėl kur kas paprasčiau, kai auksarankis vyriškis visuomet šalia.

Be to, dauguma apklausoje dalyvavusių moterų prisipažino, kad yra pasirengusios išsiskirti su vyriškiu, kuris nesugeba atlikti paprasčiausių vyriškų darbų: pakeisti elektros lemputę, įkalti vinį ar suremontuoti varvantį vonios čiaupą.

 
Komentarai
Naujas komentaras