Moterims reikia preliudijos. Tačiau – kodėl?

 
1 komentaras
Kiekvienas vyras, kuris nekantrauja – kada gi, kada gi jau bus galima pradėti? – turi prisiminti stebuklingą žodį „testosteroną“.

Testosteronas – tai hormonas, kuris yra atsakingas už lytinį moterų ir vyrų potraukį. Moteris nebus pasiruošus seksui 100 proc., kol pakankamas kiekis testosteronų neapsuks jai galvos. Kitaip ji jus nerimą ir bus pernelyg atsargi. Vyrų normalus testosterono kiekis – 9,9–27,8 nmol/l (pagal Medicinos diagnostikos centro laboratorijos normas), o moterų testosterono koncentracija 3-4 kartus mažesnė nei vyrų. Jei vyro mažas testosteronų kiekis reiškia, kad jis gali pamiršti rytinę erekciją ir apie seksą prisimena tik kartą per savaitę, moterims toks kiekis – yra visiška norma.

Žinoma, testosterono kiekis nėra vienintelis faktorius, atsakantis už moteriškų kelių iškritimą į skirtingas puses, tačiau šis hormonas – tai „auksinis raktelis“, jei norite, kad viskas būtų tobula ir visai nenorite skubinti įvykių.

Taigi, paslaptis labai paprasta: paruošiamosios glamonės reikalingos kaip oras, nes tokia jau moterų fiziologija, o ne jų užgaidos. Įkaitinkite moterį, kad hormonai „trenktų“ į smegenis, ir tuomet ji pamirš ne tik laiką, saugumą, bet ir kas ji tokia.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Pamirš :D
Naujas komentaras