Moteris labiausiai vargina nuobodus seksas

 
5 komentarai
Neseniai atlikta apklausa Danijoje atskleidė, jog tūkstančiai moterų skundžiasi užstrigusios rutinoje – šešios iš dešimties teigė pavargusios nuo nesibaigiančios namų ruošos ir gerokai atsibodusio sekso.

Apklausoje dalyvavo 18 – 65 metų amžiaus moterys, jos turėjo įvertinti, kiek patenkintos yra įvairiais gyvenimo aspektais.

6 iš 10 moterų buvo nusivylusios dėl pinigų stygiaus, nuobodžios rutinos, išvaizdos – visa tai jų gyvenimą pavertė „banaliu ir be galo nuobodžiu“.

Iš 4000 respondenčių 28% teigė, jog prieš penkis metus jautėsi mažiau įspraustos į varginančią rutiną.

Atskleidžiama, kokią įtaką nerimas daro tam, kaip moteris mato, jaučia bei tituluoja save ir aplinką.

Nepatenkintos dailiosios lyties atstovės nusivylimu kaltino apribotą socialinį gyvenimą, nuotykių trūkumą kasdienybėje bei miegamajame.

Taip pat vieną priežasčių moterys įvardino pasitikėjimo savimi stoką  – tai priverčia jaustis nesaugia, neleidžia atsipalaiduoti.

Beje, dauguma dailiosios lyties atstovių kaip blogiausią periodą įvardino žiemą – esą tuomet jos jaučiasi kaip niekad prastai.

Ketvirtadalis merginų patvirtino, jog bendra savijauta turi įtakos jų pasitikėjimui savimi, darbui ir asmeniniam gyvenimui.

Viena iš penkių moterų teigė patirianti stresą dėl to, jog praranda stiliaus pojūtį – pradeda atrodyti taip, kaip atrodo jų mamos. Beje, pusė moterų teigė, jog kamuojamos nerimo jos dažniausiai rengiasi tik juodai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Sakai eina jos nach..., tai gal pediku patapsi? Mokek moteri sudomint, ir pats buk nors truputi idomus, ji visada bus salia taves ir jei bus gera ;)))
jo jas linksmink, dulkink, pramogas organizuok, dirbk už ją viską, pataikauk, auksu apipylk, o ji ... gal išsižergs, jei bus nuotaika, o gal sakys: atšok, man galvą skauda, nuotaikos nėra ar pan. Eina jos nach...
tikriausia pati kalta kad tik alu maukia
Gal Jums p. Virga rekia dar vieno vyro...
Tai žinoma atsibosta, ypač kai vyrui viskas dzin, grįžęs tik alų maukia.
Naujas komentaras