Moteris traukia moteriškos išvaizdos vyrai

 
12 komentarai
Neseniai mokslininkai nutarė išsiaiškinti, kokios išvaizdos vyrai moterims yra labiausiai patrauklūs. Rezultatai buvo kiek netikėti.

Aberdino universiteto mokslininkų surengtame tyrime dalyvavo 449 moterys, kurioms buvo rodomas specialiai atrinktos skirtingų vyriškių fotografijos.

Nuotraukose buvo vaizduojami vyriškos išvaizdos stipriosios lyties atstovai ir, atvirkščiai, turintys moteriškus, švelnius veido bruožus. Moterys turėjo atsirinkti, su kokiu vyru jos labiausiai norėtų užmegzti rimtus santykius.

Mokslininkų nuostabai, net 2/3 moterų ilgalaikiams santykiams išsirinko vyrus, kurių išorė buvo gana moteriška. Tuo tarpu vyrai, kurių išorė atitiko klasikinį stipriosios lyties atstovų standartą, nesusilaukė dėmesio.

"Moterims moteriškos išvaizdos vyrai atrodo esantys sąžininingi, geraširdžiai ir geri tėvai. Todėl  ilgalaikiams santykiams jos renkasi tuos, kurių išvaizda nėra itin vyriška", - teigia tyrimui vadovavęs B.Johnes.

 
Komentarai (12)
apzele,gauruoti maurai nera siuolaikiniu vyru atvaizdas
Kiek merginu tiek ir nuomoniu. Taigi negali sakyti kad mokslininkai meluo ar ne. Juk visi manome skirtingai. Jeigu moteriskas vyras, nesiskaito kad jis butent su sijonu. Mokslininkai turejo omenyje virai su moteriskais/ svelniais bruozais, apie elgiasi nesneketa.
Man asmeniskai patinka vyras su svelniais veido bruozais. Nepatinka grubiu bruozu, nes atrodo jie pavojingi ir tokio tipo kurie smurtauja, o jeigu kalba graziai, netiketai gali pasikeisti elgiasys. :)
nesamone man patinka tik vyriski vyrais o ne vyras su sijonu:)
Visiška nesamonė, vyrai turi būti vyriški, "saldainiukas" ir lieka "saldainiukas". Vyriškas vyras pats geriausias meilužis, o koks jis geras ir švelnus galit tik spėlioti. Bet tai tikra tiesa. Niekad nežavėjo "saldainiukai"
na vyrai su moteriškais bruožais visada atrodo patikimesni :] kad ir kaip ten būtų tokia jau tiesa :)
Nori kietų, kad greičiau į snukį užvažiuotų arba Petriukui ir jo gerą į namus partemptų. Na, čia truputį pajuodęs humoras, bet nieko - tiesos čia yra nemažai.
na man tikrai patinka moteriški vyrai.. ;D
Nu nemastykit taip subjektyviai, moteriski vyrai moterim reikalingi tam kad jom padetu, butu svelnus, supratingi ir pan.
Nu is tikruju..ko gero..man pvz patinka vyrai ilgais plaukais...
pievos ;)
Nu nezinau, bet manau, kad mokslinis tyrimas meluoja... kaip tik panos nori vyrisku tvirtu vyru :DD
Pz, nesuprantu. Kam panai pana.
Naujas komentaras