Moteriškų grožybių reitingas vyrų akimis

09f02ca4d7de387fdacc5db74bb3933e.jpg
 
9 komentarai
Masačiusetso universiteto mokslininkai atliko vieną labai įdomų tyrimą. Sveikiems heteroseksualiems vyrams demonstravo gražių moterų nuotraukas. Pasirodo, kad žiūrint šias nuotraukas aktyvavosi tos smegenų dalys, kurios yra stimuliuojamos kokainu arba pinigais.

Tyrimas patvirtino, kad visus 6000 metų, kol egzistuoja žmonija, vyrams moterų patrauklumas yra pirmoje vietoje, nors renkantis žmoną vyrai vadovaujasi visiškai kitais faktoriais.

Nereiktų pamiršti, kad moters kūnas evoliucijos procese pavirto į tokią funkcionuojančią sistemą, kuri skleidžia seksualinį patrauklumą, specialiai pritraukiančią patinų dėmesį.

Pradžiai reikėtų išanalizuoti patrauklumo charakteristikas, kurias pradeda vertinti vyrai vos tik pažvelgę į nuotraukas, ir tik paskui pradeda mąstyti sveiku protu.

Figūra

Pirmoje vietoje pagal patrauklumo reitingus yra figūra. Daugumai vyrų patinka normalios ir putlokos moterys labiau nei kad liesos, kadangi papildomas riebalų kiekis garantuoja ir vaikų gimdymą bei maitinimą. Tikrai ne kiekviena moteris žino, kad sekso simbolis Marilyn Monroe dėvėjo... 40/42 drabužių dydį! Specialistai tvirtina: nei viena liesa mergina niekada netaps sekso simboliu vyrų akyse.

Jausminga burna

Pagal mokslininkus evoliucijos procese moters lūpos tapo jausmingumo indikatoriumi. Šis reiškinys moksle vadinamas „genitalijų aidu“ – tokia moters organizmo reakcija perduoda matomą ir labai stiprų signalą aplinkiniams patinams. „Genitalių aidas“ pradėjo vystytis tuomet, kai žmogus pradėjo vaikščioti ant dviejų kojų ir lytiniai organai tapo nematomi (slepiami po drabužiais).

Lūpdažis buvo išrastas dar Senovės Egipte ir buvo tik vienos spalvos – raudonos. Vyrams patinka ant moters lūpų matyti lūpdažį – jie nesąmoningai tai suvokia kaip moters susidomėjimą vyrais.

Aukšta krūtinė

Labiausiai vyrams patinka moteriška krūtinė paauglystės laikotarpiu ir vos sulaukus 20 metų. Būtent toks krūtinės tipas sutinkamas ant vyriškų žurnalų, erotiniuose šokiuose ir reklaminiuose projektuose.

Tačiau visi tyrėjai tvirtina vieną: vyrai dievina bet kokias moters krūtis – bet kokių formų ir bet kokių dydžių.

Ilgos kojos

Nei vienas vyras nepraleis pro akis merginų, turinčias ilgas ir tiesias kojas. Paslaptis paprasta – ilgos kojos prikausto vyrų žvilgsnį toje vietoje, kur jos sueina.

Šlaunys ir talija

Sveikos, galinčios gimdyti moters talija turi sudaryti 70 proc. šlaunų apimties. Būtent tokių parametrų figūra pritraukia vyrų dėmesį. Bet tik kai koeficientas ima viršyti 80 proc., vyrai praranda interesą. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
As lezbiete :D
O tu žinai kad trumpesniu kojų moterys yra daug seksualesnes? Mato, kad ne.
liesos tai nereiskia bepapes, juokinga daros skaityt kompleksuotu banginiu panu komentarus, bandanciu save itikint kad "as ne stora, tos kitos kales tiesiog anoreksikes pries mane"... graudu skaityt... o kad lieknos ir zemesnes daugumai patinka tai faktas, pastatykit graziu lieknu paneliu kur demonstruoja uzpakaliukus per visokiu mis konkursus ar victoria's secret ir pastatykit tas vadinamas "putlutes" nereikes nei apklausos ir durnam aisku... ir stebetina kad daugelis tu jusu anoreksikiu is tikruju su normaliais papais ir vaikus be problemu gimdo ir lieka lieknos po gimdymo..bent jau pirmo (zinau gyvu pavyzdziu ne viena)... taip kad jeigu jus banginiai pasiziurit y savo nukarusius tesmenis ir jums jie atrodo "putloki" tai nemanau kad lieknos panos yra anoreksikes ar bepakes, tiesiog realybe yra kitokia nei jums atrodo ar save bandot tuom ytikint... kaip subines zandukai...
...stotis turbut tada irgi labai ilga ?
koks skirtumas stora ar plona ...ash turbut didesne moteru myletoja nei vyrai :DDD nes man absoliuciai gali buti patrauklios tiek giltines tiek stambios ar net storos moterys ... moteris su sharmu,va ir atsakymas ! linksma,shvari ir stilinga...
panašu į storos moters komentarą :)
tarp kitko yra nemažai tyrimų, kad būtens didesnėmis krūtimus moteriškės traukia labiau infantilius vyrus :)
Oi ne, vyrams patinka liesos bepapės moterys, ir kad kuo panašesnės į berniukus būtų :D ir tada išaiškėja tikroji vyrukų orientacija :)))
"Daugumai vyrų patinka normalios ir putlokos moterys labiau nei kad liesos, kadangi papildomas riebalų kiekis garantuoja ir vaikų gimdymą bei maitinimą."
Viena didžiausių nesamonių, kokias tik esu girdėjęs. Nemanau, kad toks pasakymas atspindėtų tyrimo daugumos nuomonę.
-Kodėl vyrai mėgsta ilgas gražias kojas?
-Kokie bėgiai - tokia ir stotis!
Naujas komentaras