Moters orgazmas užfiksuotas smegenų nuotraukų animacijoje (video)

 
1 komentaras
Mokslininkai, naudodami daugybę smegenų nuotraukų, sukūrė pirmąjį animacinį vaizdo įrašą, kuriame vaizduojamas moters orgazmas. Tyrėjai užfiksavo save stimuliuojančios magnetinio rezonanso aparate gulinčios moters smegenų veiklą.

Tyrimą atlikę Rutgerso universiteto Naujajame Džersyje psichologai tikisi, kad ši studija padės jiems suprasti priežastis, kodėl kai kurie vyrai ir moterys negali pasiekti orgazmo.

Rezultatus pristatęs mokslininkas, profesorius Baris Komisarukas, sakė: „Pagrindinis šio tyrimo tikslas yra suprasti, kaip orgazmas susikuria nuo genitalijų stimuliacijos, kurios smegenų dalys yra pajungiamos ir, galiausiai, kaip atsiranda pats orgazmas“.

Animacinis vaizdo įrašas yra sukurtas iš serijos Nanos Wise, 54 metų filosofijos doktorantės ir seksologės, smegenų nuotraukų, padarytų B. Komisaruko laboratorijoje.

Rodomą video sudaro 20 nuoseklių magnetinio rezonanso nuotraukų, padarytų septynių minučių laikotarpiu. Per septynias minutes tyrimo dalyvė priartėja prie orgazmo, pasiekia jį ir įeina į ramybės būseną.

Deguonies sunaudojimo lygis yra parodomas spektru nuo tamsiai raudonos (mažiausias aktyvumas) iki geltonos / baltos (aukščiausias). Kaip galima pastebėti, orgazmo metu beveik visos smegenys šviečia geltonai, todėl galima daryti išvadą, kad tuo metu veikia didžioji dalis smegenų.

„Orgazmo metu mes gaminame malonumą. Jei galėtume išmokti aktyvuoti už malonumą atsakingas smegenų zonas, tai galėtų būti pritaikoma plačiau“, - sakė B. Komisarukas. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
nu nieko neaisku pagal ta filmuka - kaukole tik sukiojasi - ir ka? kodel negalima buvo parodyt kokio 3d vaizdo, kaip spalva kinat palaipsniui, o ne smegenys dingsta ir vel atsiranda....
Naujas komentaras