Moterų fantazijos: ko iš tiesų nori moterys?

e5d2f0c0-fb74-4ed6-b5a4-e4f1c73a5d56.jpg
 
4 komentarai
Turbūt dauguma vyrų pritars, kad perprasti moteris gali būti tikrai sudėtinga. Sunku nuspėti, ko jos nori ir tikisi, ne visada pasako, kas joms patinka, ir belieka spėlioti... Būtų naivu tikėtis, kad moterys neturi seksualinių fantazijų, net jei apie jas ir nekalba garsiai. Taigi, apie ką fantazuoja moterys?

Gintarė, 27 m.: „Man patinka grubus seksas, tačiau ne visada... Kartą partneriui pasakiau, kad norėčiau pasimylėti grubiai, tačiau tą grubumą mes supratome skirtingai... Aš tiesiog išsigandau, ir nebenorėjau tęsti. Vis dėlto, norėčiau išbandyti BDSM, tik šįkart reikės aiškiau pasakyti, ko tiksliai noriu. Ir tai tikrai nebus smaugimas“.

Audra, 28 m: „Anksčiau fantazavau apie seksą trise (aš ir du vyrai), ir galiausiai mes tai kelis kartus išbandėme su vienu mūsų draugu. Viskas buvo tikrai puiku, seksas buvo pakankamai švelnus, ir man tai patiko. Norėjau išbandyti seksą su dviem vyrais, nes man beveik niekada nepavyksta pasiekti orgazmo. Su dviem vyrais viskas buvo tikrai puiku. Vis dėlto, mano fantazija būtų ne nuolatos mylėtis trise, o tiesiog patirti orgazmą su savo vyru...“

Lina, 24 m.: „Galbūt kai kam mano fantazija pasirodys juokinga, tačiau aš fantazuoju apie seksą su kaubojumi. Nepažabota aistra, laukinis seksas... Rrrr... Tikiuosi, man pavyks tai įgyvendinti“.

Diana, 27 m.: „Mane visada traukė uniformuoti vyrai, ypatingai – policininkai ir gaisrininkai. Manau, kad jie turėtų būti tikrai karšti. Kas žino, gal kada nors įsitikinsiu.“

Eglė, 25 m.: „Norėčiau išbandyti vergovę. Tikrai ne dėl to, kad prisiskaičiau knygų apie Kristianą Grėjų ir Anastasiją – vergas būtų mano partneris. Šiuo metu neturiu vaikino, tačiau tikiuosi, kad kai surasiu dėmesio vertą vyrą, jis taip pat norės tai išbandyti.“

Laura, 26 m.: „Su vaikinu kartu esame dar visai neseniai. Su buvusiu seksas buvo gana nuobodus, tačiau jis nenorėjo išbandyti sekso žaisliukų. Taigi, su dabartiniu partneriu norėčiau tai išbandyti. Tikiuosi, kad jis sutiks, nors gal dar ir per anksti apie tai galvoti.“

Renata, 22 m.: „Norėčiau pasimylėti su mergina. Nežinau, ar tai įgyvendinsiu, tačiau kartais apie tai fantazuoju. Mane labiau traukia vyrai nei moterys, tačiau, jei norėčiau išbandyti seksą trise, norėčiau tai padaryti su vaikinu ir dar viena mergina“.

Aistė, 25 m.: „Norėčiau išbandyti seksą viešoje vietoje. Kai pagalvoju, kad kas nors bus gali stebėti, tai mane tikrai kaitina“.

Gabrielė, 24 m. „Sekso metu norėčiau būti surišta. Tai, kad negalėčiau pajudėti, manau, jaudintų dar labiau.“

Aurelija, 23 m.: „Esu romantikė, taigi, ir mano fantazija gana romantiška – norėčiau pasimylėti paplūdimy.“

Taigi, kai kurių moterų fantazijos ne tokios ir nekaltos – vyrams belieka atrasti būdą, kaip prakalbinti moteris apie jų slapčiausius norus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Kas per nesąmonė šuniuko poza laikyti iškripimu? Myliesi šuniuku jai nori ir dar užloji ar staugi nes ji veža:D
Merginos, kalbėkit su partneriais apie savo norus. Arba parodykit, ko norit ;)
Kaip gaila kad musu moteris labiau susikausciusios savo fantazijose -nei kitu saliu moteris.Daugelis moteru net suniuko poza,laiko iskrypimu :)
Geras pastebejimas
Naujas komentaras