Moterų nuogumas didina mediumo galias

 
Šis mediumas, matyt, norėjo prikelti kai ką daugiau nei tik mirusiuosius.

Karlas Langas, 49, iš Velso, yra kaltinamas dėl spaudimo dviems moterims demonstruoti jam savo kūnus, kurį teisino sakydamas, kad jų nuogumas padės pagerinti kontaktą su dvasių  pasauliu. Dvi trečią dešimtmetį skaičiuojančios moterys seansus lankė atskirai, tačiau pranešė apie tokias pat aplinkybes.

Viena iš moterų pirmą kartą pas Langą apsilankė būdama devyniolikos, nes tikėjosi užmegzti kontaktą su neseniai mirusiu seneliu. Langas tariamai vertė ją seansų metų nusirengti, nes “dvasios yra nuogos”.

Anot jos, seansams tęsiantis Langas spaudė ją daryti vis “siaubingesnius” dalykus, pavyzdžiui, masturbuotis jo akivaizdoje.

“Aš turėjau... elgtis kaip pornografinio filmo žvaigždė”, - sakė ji. Ji lankėsi kassavaitiniuose susitikimuose su Langu trejus metus.

Abi moterys tikino, kad be nusirenginėjimo susitikimų metu, Langas reikalavo, kad jos siųstų savo apnuogintas nuotraukas ir atvirus video.

Langas tariamai sukūrė tam tikrą “lygių” sistemą, kurios laikantis didėja atvirumo lygis ir taip yra stiprinamos antgamtinės galios. Viena moteris tikino paklususi Langui, nes “tai buvo būdas pasiekti 30-ą lygį”.

Langas taip pat tariamai tikino savo klientes, kad jis yra “reinkarnavęs Jėzus Kristus”.

Kai jis tariamai darė spaudimą vienai moterų leisti jam ją liesti, ji ėmė jausti, kad kažkas čia ne taip ir galiausiai kreipėsi į policiją.

Nors Langas nėra kaltinamas fizinės jėgos naudojimu prieš savo klientes, prokurorai teigia, jog tai, ką jis darė buvo “kankinanti ypatybė” ir jis moterims visiškai “išplovė smegenis”. Tuo tarpu jis ginasi esąs nekaltas dėl 12 kaltinimų vertimu užsiimti seksualine veikla be sutikimo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras