Moterų požiūris į save prieš ir po gimdymo

 
5 komentarai
Daugiau kaip du ketvirtadaliai motinų mylisi mažiau nei iki vaiko gimimo, o trečdalis mano, kad jos daugiau netraukia savo partnerių.

Apklausa, kurioje dalyvavo 3000 motinų, atskleidė, kad moterims atrodo, kad jų partneriai po vaiko gimimo regi jas tik kaip motinas, ne kaip meilužes.

Tik 12 proc. jų sakė, kad partneris apibūdintų jas kaip moteriškas, palyginimui, 69 proc. teigė, jog jie apibūdintų jas tiesiog kaip pavargusias. Viena iš penkių netgi sakė, kad jos partneris kalbėdamas apie ją pasirinktų žodį „neseksuali“.

Daugiau kaip pusė moterų tikino, kad jų santykiai iš seksualių tapo platoniškais. Tai gali paaiškinti, kodėl 40 proc. jų „užmiršo, kas jos buvo“ prieš gimstant vaikui. Tai fenomenas, kurį mokslininkai pavadino „mamneszija“.

Apklausa atskleidė, kad dauguma motinų prarado pasitikėjimą savimi. 41 proc. jaučiasi „mamiškos“ ir po gimdymo negali pakęsti savo kūno, o 42 proc. nustojo domėtis mados ir grožio tendencijomis.

Britų mamų, kurių amžius nuo 18 iki 50, buvo klausiama apie jų ir partnerių santykius po to, kai jie tapo tėvais. Įdomu tai, kad jaunesnės motinos negali pro pirštus žiūrėti į save: 19 proc. dvidešimtmečių sakė, kad jų partneriai mano, jog jos seksualios, palyginimui, tą patį sakė ir 32 proc. penkiasdešimtmečių.

Siobana Freegard, viena iš tyrimo sumanytojų, sakė: „Mamos ir moterys neturėtų egzistuoti atskirai – kiekviena mama yra ir moteris, tad jos turėtų būti gerbiamos ir puoselėjamos“.

Suaugusiems.lt

Ar sutinkate su tyrimo rezultatais?
 
Komentarai (5)
pati esu jauna mama,kol vel pasijutau moterimi reikejo nemazai laiko ir vis dar nesijauciu geidziama moterimi,nors demesio netruksta,isvada-motinyste pakeicia moteri kardinaliai
Dievinu nescias moteris,jos tikrai grazios.Kadaise buvo tokia ir mano mazyte zmona, ir du kartus. Uz tai as ja myliu du kartus labiau...
jo tikraii tu kvaila
gal tu kvaila
Nera vaiku - nera problemu, jie sueda visa moteriskuma ir pavercia boba.
Vyrai, neuzstatinekite zmonoms vaiku, tada turesite liekna, norincia, grazia zmona, uzstatysite vaikeza, seksas liks tik jusu galvoje, nes tuo metu zmonos galva akupuos PAMPERIAI, vagina pasidarys terbine, kad su visa atributika po pusmecio ikrisite, kaip i duobe....
Naujas komentaras