Moterų tipai pagal plaukų spalvą

 
3 komentarai
Kiekvienam žmogui duota sava, unikalus ir reta plaukų spalva, atitinkanti jo išorę, charakterį ir temperamentą. Nors esama galybė plaukų atspalvių, tačiau skiriamos keturios pagrindinės plaukų spalvos tipų moterys: blondinės, brunetės, šatenės ir raudonplaukės.

Blondinės

Moteris, turinčias šviesius plaukus, vadina blondinėmis. Jų stichija – vanduo, kryptis – šiaurė. Šviesi plaukų spalva paprastai nusako, ka ta būtybė pasižymi minkštu charakteriu ir įgimtu ramumu. Tačiau blondinės būna ir stiprios, tvirtos, tiesmukiškos, net akiplėšiškos. Sakoma, kad tam turi įtakos šiaurinis klimatas. Nors blondinėms ir mėginama priklijuoti šaltumo etiketę, tačiau jos būna ir „karštos“. Tiesiog prie tokių merginų, turinčių šviesius plaukus, reikalingas ypatingas priėjimas. Yra net diena, skirta blondinėms. Tai gegužės 31 diena, kuri oficialiai pavadinta Pasauline blondinių diena. Jei šviesiaplaukei merginai nusibosta būti blondine ir ji nusidažo plaukus gerokai tamsesne spalva, tai paskui dažniausiai gailisi, nes po to vėl tapti šviesiaplauke būna gana sudėtinga.

Raudonplaukės

Raudonplaukės moterys dažnai siejamos su mistika, būrimu, paslaptingumu ir intriga. Jų stihija- ugnis, kryptis – pietūs. Profesionalūs stilistai kirpėjai žino ne tik raudoną spalvą, bet ir daugybę jų atspalvių. Tai medaus, apelsino, aukso ir t.t. Anksčiau tokios spalvos plaukais moteris laikė žiniuonėmis, raganomis, burtininkėmis. Todėl, kad raudona spalva laikoma velnio spalva. Kalbama, kad tik raudonplaukės merginos yra iš prigimties seksualios. Nors dabar sutikti natūralią raudonplaukę nėra taip paprasta. Moterys turinčios tokios spalvos plaukus paprastai būna lankstaus charakterio, aštraus proto, su jomis įdomu bendrauti, turi humoro jausmą. Tačiau, jei staiga nuspręsite pakeisti savo įvaizdį, tapti „žiniuone“, žinokite, kad kaip ir blondinėms paskui bus sunku susigrąžinti buvusią spalvą.

Šatenės

Moteris, turinčias tamsiai rudos spalvos plaukus, vadina šatenėmis. Jų stichija – žemė, kryptis – vakarai. Šios moterys būna rūpestingos, labai švelnios ir gero charakterio. Net jei šatenės persidažys šviesiai plaukus, jų patrauklumas nė kiek nesumažės, o charakteris nepasikeis.

Brunetės

Moteris, nešiojančias tamsiai (juodos) spalvos plaukus, vadina brunetėmis. Jų stihija – oras, kryptis – rytai. Paprastai brunetės – ryškios moterys. Jos turi gerą humoro jausmą, intuiciją, aštrų liežuvį, savarankiškos, gana valdingos, tačiau racionalios ir laisvos viduje. Brunetės dažnai būna dėmesio centre ir spinduliuoja savo ryškia išvaizda. Jei brunetė nuspręstų pakeisti savo plaukų spalvą, tai geriau rinktis šiltų ir šaltų atspalvių derinį, kadangi kardinalūs pokyčiai gali pažeisti plaukų struktūrą. Užtat be didelio vargo galės susigrąžinti savo plaukų spalvą.

 
Komentarai (3)
"is menulio nukritusi" ? pz pz, is kur tu tokia atsilupus, tau "pasimetes" neatrodo, jog cia vyriska gimine? :D
tai aisku, kad briunete ir yra ta, kurios plaukai, kaip varnos juodi, is kur tu tokia is menulio nukritusi, kad nezinai, kaip plauku spalvos vadinasi/
nuo kada brunetes yra juodi plaukai?
Naujas komentaras