Moterys draugus apkalbinėja dažniau nei vyrai

 
Naujas tyrimas atskleidė, kad moterys yra savanaudiškesnės nei vyrai ir dažniau yra linkusios kritikuoti savo draugus jiems už nugarų. Taip pat buvo pastebėta, kad jos dažniau nei vyrai nekreipia dėmesio į labdaros darbuotojus prie prekybos centrų įėjimų ir vengia kolegų biure, kai verda arbatą tik sau.

Moterys taipogi yra linkusios rečiau atsidėkoti už paslaugą ir dažniausiai nesivargina pakelti pinigų, kai pamato, kad kažkas juos pametė. Daugiau kaip pusė moterų (55 proc.) prisipažino, kad vakarienės patiekalą parenka be pasitarimo su partneriu.

Vyrukai pasirodė šiek tiek geriau padėdami pagyvenusio amžiaus žmonėms su sunkiais pirkinių maišais ir duodami smulkių pinigų elgetoms.

Vis dėlto, trečdalis jų yra melavę, kad padidintų savo galimybes darbe ir keturi iš 10 nepalaikė savo šeimos narių jau labai ilgai. Vyrai pasirodė neesantys švarūs iki girgždėjimo – ketvirtadalis jų sakė, kad nepaskolino pinigų, kai kažkam to žūtbūt reikėjo, o vienas iš penkių tikslingai bandė išsisukti nuo gėrimo pirkimo bare, kai ateidavo jų eilė.

Tiek pat vyrų yra užlindę eilėje ir vienas iš šešių važiuodamas automobiliu yra aptaškęs žmones. Ir nors jie džiaugiasi galėdami savanoriauti sporto renginiuose, vyrai rečiau padeda renkant lėšas ir rečiau dėl projektų išvyksta į užsienį.

Sunku patikėti, bet pusė žmonių sakė padarantys du ar daugiau savanaudiškų poelgių per dieną. „Deja, galime matyti, kad dauguma žmonių save laiko savanaudiškais. Mes visi esame padarę ką nors savanaudiško atsitiktinai, tačiau tai parodo, kokiais manieringais mes tapome“, - sakė programos direktorė Carolina Revell.

„Atrodo, kad daugumai suteikti savo laiko yra didžiausia auka. Tokių žmonių yra daugiau nei vengiančių labdaros rinkėjų gatvėje, apkalbinėjančių kažką dėl asmeninių tikslų ar pamirštančių draugų ar giminaičių gimtadienius“, - pridėjo ji. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras