Moterys kalba: Kodėl vyrai NĖRA kiaulės?

 
Tarptautinės vyrų dienos proga surengto mini konkurso metu bandėme paneigti plačiai tarp moterų paplitusią nuomonę, jog visi vyrai - kiaulės. Visą popietę ir vakarą moterys visaip gyrė vyrus ir rašė, kodėl, jų nuomone, šis senas posakis yra neteisingas. Taigi, siūlome paskaityti pačius nuoširdžiausius, juokingiausius ir išradingiausius pasisakymus. Su Jūsų diena, mieli VYRAI!

1.  Nes vyrai myli labiau. Galbūt moterys juos ženkliai lenkia kiekybe, tačiau ne kokybe. Taip, silpnoji lytis pasižymi jausmingumu, troškimu kalbėti apie tai, ką jaučia, tačiau tai dar nereiškia, kad jos jaučiau labiau. Veikiausiai tas nuolatinis kalbėjimas ir trukdo pačioms išgirsti ką kalba. Kalbėti - tai ne tas pats, kas veikti. O moterys pamiršta. Pamiršta net klausytis, nes labai nori būti išgirstos. Ir piktinasi, kai jų nesiklauso, nors pačios net neketina atsilyginti tuo pačiu. O reikia ne vien klausytis, bet ir išgirsti. Vyrišką meilę reikia išmokti pamatyti tarp begalės kasdienių dalykų, atrasti tarp įprastų žodžių, pajausti tarp visų buitinių veiksmų. Net jei „myliu“ taip ir liko neištartas, tai buvo daugybę kartų parodyta ir įrodyta, gal tik ne visada užfiksuota.
Vyrai pastebi, įsidėmi ir vis atsimena tokias smulkmenas, kurioms mes net neskiriame dėmesio. Jie galvoja apie tai, ko mes iš jų net nesitikim. Ir bene gražiausia yra tai, kad jie pasilieka savo jausmą sau, o kai galiausiai prabyla, tai kalba apie tai gražiau nei bet kuri moteris. - Monika B.

2. Vyrai, Jūs ne kiaulės!!! Juk tik iš Jūsų mes, moterys, tikimės supratingumo, pagalbos, saugumo, šilumos, MEILĖS... Juk niekas kitas rytasi taip švelniai neapkabina ir nepašnibžda LABAS RYTAS, PERSIKĖLI, kaip mūsų Vyrai. Ir tik saviems Vyrams, o ne kriuksintiems knysliukams, mes, Moterys, dovanojame savo meilę, rūpestį, švelnumą. Balzakas yra pasakęs : "Kas sugeba valdyti moterį, tas sugebės valdyti ir valstybę", tad leiskime Jiems pasijusti Prezidentais!!! ;]** - Irma P.

3. Kiekvienas MYLINTIS vyras nėra kiaulė, nes jis visapusiškai atsiduoda moteriai. Kiekvienas DŽENTELMENAS vyras paverčia moterį princese (karaliene), nes žino, ko jai reikia ir ko ji nori. Kiekvienas TIKRAS vyras apsaugo savo moterį ir rūpinasi ja taip, jog ji žino, kad niekas kitas jos nemylės ir nesuteiks taip, kaip jos vyras. - Monika D.

4. Vyrai nėra kiaulės, nes net ir būdami kažkur kitoj šaly, sugeba nustebinti savo moterį, pakviesdami į skype'o vakarienę. Skamba juokingai, kai jis paprašo apsirengti suknelę, o pats sakosi dėvėsiąs kostiumą. Nežinai, ar juoktis, ar jis rimtai pasirodys, tad net batelius apsiauni, svarstydama degti žvakes ar ne. Sutartu laiku jis paskambina ir iš tikrųjų, viskas ką sakė - tiesa, žvakės, kostiumas, tik deja vyras kitapus kompiuterio ekrano. Šypsais, sakai jam, kas per keistenybės dedas, o jis vis sako - palauk, čia dar ne viskas. Ir staiga - skambutis į duris - atkeliauja jo užsakytas maistas į namus. Sėdit sau abu, valgot, o meilės jausmas jam tik siprėja, net ir būnant už tūkstančio kilometrų. :) Nėra vyrai kiaulės, mielosios ir mielieji, nėra ;) - Dovilė J.

5.  Nes tik šalia vyro moteris pražysta :) Nes tik įsimylėjus, nukrenta svoris ir nereik alint organizmo dietom :) Nes nereik prakaituot sporto saleje, kai nuosavas treniruoklis guli lovoje :)))) - Jurgita B.

6. Vyrai nėra kiaulės,nes jų dėka mes atnešam į pasaulį naują gyvybę,nes tik Jie sunkiausius 9 mėnesius būna šalia,kenčia mūsų kaprizus,nuotaikų kaitą,naktį bėga mums gaminti,o kai mes atrodom kaip tankai, pasako pačius nuostabiausius komplimentus! Tik jų dėka mes galim jaustis reikalingos,mylimos,trokštamos,o kartu ir tiesiog moteriškos ir jautrios šalia tokių nuostabių pasaulio vyrų!!! Pačios moterys ir daro vyrus kiaulėmis, MYLĖKIM IR GERBKIM JUOS!!! - Liudmila K.

7.  Nes jie yra be galo švelnūs, romantiški, karštai mylintys, pavydėtinai kantrūs. Jie vyriški ir stiprūs: juk būtent vyrai paduoda daiktus, kurių mes nepasiekiam:) Jie pasiryžę mums po kojom pakloti viską, kad tik mes būtume laimingos ;) Būtent dėl šių priežasčių negalima vyrų lyginti su purvinom kiaulėm :) - Ignė K.

8. Todėl, kad parneša namo, kai aukštakulniai nutrina kulnus; kantriai laukia pusantros valandos, einant i vakarėlį, kol nusipiešiam veidus :D; vonioj isuka lemputę; nubega i parduotuvę mums užsimanius "ko nors skanaus"; prieš miegą pasako "labanakt" ir ryte pažadina pakštelėjimu i žanduką :) apskritai, jei yra sakančių, kad visi vyrai kiaulės, tai reiškia, jog ir moterys ne kas kita, o ūkininkės, nes vistiek be jų negali :P :) - Raimonda G.

9. NES GYVENA SU MOTERIMIS :) - Inga F.

10.  Žinoma, kad jie ne kiaulės...jie labiausiai pagal visas charakteristikas panašūs į šunis:D - Kristina M.

11. Nes nei viena kiaulė neišgertų tiek alaus, kiek vyras!;p - Monika P.

12. Kiaulės nemoka taip meluoti kaip vyrai :DD - Kristina B.

13. Nes su kiaule nesimylėtų nei viena moteris.. :) - Kornelija B.

14. Kiaulės ne kiaulės, bet be jų mes gyvent negalim :) - Sandra M.

15. Pats originaliausias - Irma P.

V akare - romantiška vakarienė.
Y pač aistringa naktis.
R yte švelniai prigludo:
A r gerai miegojai, Mažute?
I r nuskuba virti kavos... Į lovą atneš, žinoma.

N ė kiek nesudvejoju:
E su jam brangiausia. Esu visas JO pasaulis.

K iek gėlių dovanojo,
I r gražiais žodžiais svaigino.
A ukso kalnų nežadėjo,
U žtat prisiekė amžiną meilę...
L aikomės už rankų:
E ikš,- apkabino. Ir pajutau - laikau visą SAVO pasaulį
S avo delnuose ;]**

Ar gi tokie vyrai gali būti kiaulės? Negali. Ir ne tik tokie - Jie skirtingi, Jie nuostabūs. Galų gale - kiekvienai pagal jos skonį ;DD Eime, pasveikinkime Juos!!!! ;]*

Taigi, mieli vyrai, jei ju dar viena moteris pavadins kiaule (ar jau pavadino) - nusiųskite jai šio straipsnio nuorodą!

La Bamba prizu apdovanojame 8 komentaro autorę, o paguodos prizai (20 Lt vertės dovanų čekiai  Gan bei CITY restorane) atitenka 15-ojo ir 11-ojo komentarų autorėms. Laukiame, kol dėl prizo atsiėmimo parašysite info@suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras