Moterys meluoja geriau

 
2 komentarai
Vienoje knygoje apie melą teigiama, jog moterys meluoja sėkmingiau, sumaniau ir protingiau nei vyrai. Dailiosios lyties atstovėms sekasi meluoti tiek dėl neištikimybės, tiek dėl pirkinių ar apskritai bet ko, kas joms palanku. Beje, minimą knygą parašė taip pat moteris.

Autorė pasakoja apie vieną realybės šou, kuriame dalyviai, prijungti prie melo detektoriaus, turėjo atsakinėti į labai asmeninius klausimus ir taip bandė laimėti daugybę pinigų.  Rezultatai tik įrodo pagrindinį knygos autorės teiginį.

Viena 26-erių metų amžiaus dalyvė prisipažino net buvusi neištikima savo ex –vaikinui, tačiau 200 000 dolerių prizą prarado teigiamai atsakiusi į klausimą, ar mano esanti geru žmogumi.

„Tai paremia mano tezę, kad moterys talentingesnės melui, tik, gaila, dar ne tiek, kad gebėtų apgauti melo detektorių“.

Knygos autorė apklausė 500 moterų, kurios ne tik patvirtino rašytojos nuostatas, bet taip pat padėjo sudaryti trumpą statistiką, apie ką ir dėl ko dailiosios lyties atstovės meluoja dažniausiai. Taigi:

75 proc. moterų meluoja apie išleidžiamų pinigų kiekį.

Pavyzdžiui, kartais paslepia naują pirkinį spintoje arba prieš grįždamos namo nuima etiketes su kainomis.

50 proc. moterų slepia „susipynusius, prieštaringus“ jausmus apie motinystę.

Viena apklaustoji moteris sakė „Žiūriu į vaikus ir suprantu, kaip trokštu laisvės, miego, laiko sau. Pavydžiu dirbančioms ir vaikų bei vyro neturinčioms dailiosios lyties atstovėms“.

Daugiau nei 60 procentų moterų buvo neištikimos savo vyrams.

32-ejų metų amžiaus motina susitikinėdavo su meilužiu, vyrui meluodama, jog nuolat užtrunka darbe. Net rašydama skyrybų prašymą ji nutylėjo tai, kad pamilo kitą – nevertėjo skaudinti vyro.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Gerai meluoti ,tai pirmiausia paciam tiketi savo melu,o tada tikes ir kiti - isbandyta ;)
melas tai savotishkas zaidimas.vienintelis budas tapti geresniam bet kokiam zaidime yra: zaisti su stipresniu varzovu. as tik nesuprantu kas tai yra gerai meluoti. tipo: nuslepti tiesa-sukurti nauja tiesa. kas ja tiki va cia tai klausimas :)
Naujas komentaras