Moterys norėtų sekso su draugais

 
2 komentarai
Britų mokslininkai atliko sociologinį tyrimą vedybų agentūrose, kuriame dalyvavo 1500 moterų savanorių. Pateiktoje anketoje reikėjo nurodyti savo tikslą: vedybos ar neįpareigojantis flirtas.

Taip pat dalyvės turėjo išskirti savybes, kurių jos ieško pretendentų anketose, kad patenkintų  širdį ir kūną. Pasirodo, kad dauguma apklaustųjų šalia savęs norėtų matyti puikiai suprantantį draugą.

Draugystę damos nurodė pirmoje vietoje. O seksualinis polinkis atsirado antroje vietoje. Trečioje – pasitenkinimas ir džiaugsmo pojūčiai artimai bendraujant su vaikinu. Taip pat merginos įvertino pasitikėjimą tarp meilužių. Socialinė ir materialinė partnerio padėtis yra įdomi tik 10  proc. dailiosios lyties atstovių. Šiuolaikinėms moterims labai svarbus romantikos ingredientas santykiuose. Rožės ir vakarienė žvakių šviesoje vis dar neprarado savo aktualumo.

Jausminga moters siela reikalauja pastovios galimybės apsvarstyti su artimu žmogumi savo problemas ir išgyvenimus. Merginos nenori bijoti prisipažinti apie savo jausmus vyrui. Paskutinėje vietoje yra pasitenkinimas fiziniu artumu.

Nepaisant plačiai paplitusios teorijos, kad seksas yra pats svarbiausias santykiuose, vis dėl to damos pirmoje eilėje ieško dvasinio komforto.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras