Moterys yra gražesnės už vyrus

 
3 komentarai
Jei gražūs žmonės turi daugiau dukrų ir jei fizinis patrauklumas yra paveldimas, tai galima daryti išvadą, jog laikui bėgant moterys tampa gražesnėmis už vyrus. O taip, pasirodo, yra iš tikrųjų.

Trivers-Willard pateikta hipotezė teigia, kad fiziškai patrauklesni tėvai turi daugiau šansų susilaukti dukrų nei ne tokie patrauklūs tėvai. Tai patvirtina Nacionalinė išilginė paauglių sveikatos studija Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Nacionalinis gimstamumo tyrimas Didžiojoje Britanijoje. Fiziškai patrauklūs tėvai turi žymiai daugiau šansų susilaukti pirmagimės dukters nei ne tokie patrauklūs tėvai.

Jei gražūs tėvai turi daugiau galimybių susilaukti dukters ir jei fizinis patrauklumas yra paveldimas (gražūs tėvai gimdo gražius vaikus, o bjaurūs – bjaurius), tai logiška, kad keičiantis kartoms žmonių evoliucijoje vidutinis fizinio patrauklumo lygis tarp moterų turėtų tolygiai didėti, o vidutinis vyrų fizinis patrauklumas turėtų mažėti. Nesvarbu, kokie pradiniai lyčių fizinio patrauklumo skirtumai (ar vyrai buvo patrauklesni už moteris, ar patrauklesnės buvo moterys, ar tų skirtumų išvis nebuvo),  praėjus pakankamai laiko, pasekmės turėtų būti tokios, kad vidutiniškai moterys yra patrauklesnės už vyrus.

Prieš tai atlikti tyrimai parodė, kad moterys vidutiniškai yra patrauklesnės Japonijoje ir Jungtinėse Valstijose. Nacionalinio gimstamumo tyrimo duomenų analizė replikuoja apie lyčių skirtumus fizinio patrauklumo atžvilgiu Jungtinėje Karalystėje.

85,5 proc. mergaičių Nacionalinio gimstamumo tyrimo pavyzdžiuose yra apibūdinamos mokytojų kaip „patrauklios“ būdamos 7, tuo tarpu taip apibūdinama tik 83,1 proc. berniukų. Proporcijos tarp lyčių apibūdinant „patrauklumą“ būnant septynerių yra reikšmingos statistiškai.

Taip pat, 11,4 proc. mergaičių Nacionalinio gimstamumo tyrimo pavyzdžiuose būdamos septynerių savo mokytojų apibūdinamos kaip „nepatrauklios“, tuo tarpu taip apibūdinama 12 proc. berniukų. Skirtumai tarp lyčių linksta numatyta kryptimi, tačiau dėl mažo vaikų (ir berniukų, ir mergaičių), apibūdinamų kaip „nepatrauklūs“, skaičiaus, skirtumai tarp lyčių nėra statistiškai reikšmingi.

Tokie pat skirtumai pastebimi ir JAV. Vidutiniškai mergaitės yra patrauklesnės už berniukus. Dauguma (56,03 proc.) mergaičių yra „patrauklios“ arba „labai patrauklios“, tuo tarpu palyginus duomenis darosi akivaizdu, kad berniukai yra kur kas žemiau (41,75 proc.). Taigi, aiškėja, kad tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek Jungtinėse Valstijose moterys iš tikrųjų yra fiziškai patrauklesnės už vidutinius vyrus. Na, bent jau iš dalies, nes gražūs tėvai turi ir turėjo daugiau galimybių susilaukti dukterų. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
5rf rr ,r ,rr
vyrai grazesni jie nesispakluoje naturalus o moterims nujimk spakliu tai isigasti
Man atrodo kažkas kažką praleido :D Jei visi vyrai taptų negražiais, o visos moterys gražiomis, tai kas iš to? O gi tai, kad jie vaikų susilauktų vidutiniškai gražių :) Nebent kažkam atrodo, jog ateityje moterys su moterimis susilauks mergaičių, o vyrai su vyrais berniukų :D Jei tokių evoliucijų neįvyks poravimesi, vis tiek vyks maišymasis ir tokio reikšmingo skirtumo nebus :)
Naujas komentaras