Motulė gamta gražina tik moteris

 
1 komentaras
Amerikiečių mokslininkai atliko įdomius grožio tyrimus ir priėjo dar įdomesnių išvadų! Evoliucijoje moterys vis gražėja, o vyrai lieka tokiame pačiame lygyje kaip jų protėviai.

Helsinkio Universiteto profesorius Marcus Jonela tyrimo metu išanalizavo 1244 moteris ir 997 vyrus, kurie gyveno Amerikoje per 40 metų. Homo sapiens patrauklumas buvo nustatytas pagal nuotraukas.

Tyrimo eigoje buvo įrodyta, kad gražios moterys pagimdo 16 proc. daugiau vaikų, lyginant su kitomis. Įdomus liekas tas faktas, kad gražios moterys dažniau gimdo mergaitės nei kad berniukus. Atitinkamai daugėja ir gražių moterų planetoje. Manoma, kad tai užprogramuota žmonių DNR ir yra viena iš evoliucijos strategijų. Be to, fizinis patrauklumas – tai paveldima savybė.

Dėl gražuolės rankos ir širdies kovoja daugiau vyrų, todėl gražiai moteriai lengviau susitvarkyti savo likimą, sukurti šeimą ir parūpinti sau gražų gyvenimą.

Tik kyla vienas klausimas, kodėl gi motulė gamta nekeičia vyrų išvaizdos? Pasak mokslininkų išvados, moteriai vyrų grožis nėra pagrindinis faktorius, kai renkamasi gyvenimo palydovą. Moteriai svarbiausiai – vyro gebėjimas padovanoti jai komfortą ir apsaugą tiek jai, tiek ir jos vaikams. Todėl vyrai dažnai savo grožio trūkumą kompensuoja materialine padėtimi arba tam tikroje veiklos sferoje.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Vyrams ir nereikia grazeti, ju vistiek ne tiek ir daug normaliu ;)
Naujas komentaras