Mylėtis? Ne, gal aš geriau pavalgysiu

pora-valgo-pica-ziuredami-televizoriu-5d03a5c38afd76-74613141.jpeg
 
Vienas iš trijų vienišių mieliau metus tvertų be sekso negu be savo mėgstamo maisto, atskleidžia neseniai atliktas tyrimas.

O nemaža dalis iš 4000 apklausoje dalyvavusių žmonių teigė galintys be vargo paaukoti malonumus miegamajame už salotas.

Taip teigė 32 proc. moterų ir 16 proc. vyrų.

Tačiau paaiškėjo, kad drąsiai lytinių santykių metams atsisakytų ne tik vienišiai, kurių seksualiniai santykiai greičiausiai yra nepatenkinami.

Papildomo tyrimo metu buvo apklausti 3500 susituokę žmonės ir nepaisant to, kad jie buvo įsipareigoję ilgalaikiams santykiams, 28 proc. sakė, kad rinktųsi savo mėgstamiausią maistą, o ne linksmybes miegamajame.

Nors dauguma respondentų, sakiusių galintys paaukoti seksą, padarytų tai už steiką ir šokoladą, kai kurie atimtų iš savęs malonumus lovoje už Kaprio salotas, sushi ir šviežius vaisius.

Šie mįslingi atsakymai kyla priklausomai nuo tų žmonių, kurių sakė galintys atsisakyti lytinių santykių už maistą, sekso kokybės.

“Žmonės dažnai sako, kad jie galėtų išmainyti seksą į pinigus, miegą ar maistą. Jei pastebite, kad mieliau renkatės maistą, o ne seksą, jums reikėtų pasižiūrėti į seksą kaip į maistą ir šiek tiek pakeisti savo dietą”, - sakė seksologas ir rašytojas Ianas Kerneris.

“Manau, jog tai parodo, kad žmonės laiko seksą savaime suprantamu dalyku arba jie nesimėgauja juo pakankamai, kad tinkamai jį vertintų”, - pridėjo jis.

Jis taip pat pažymėjo, kad maistas gali būti  priežastimi, kad tokie žmonės negali gauti maksimalios naudos iš savo seksualinės patirties.

Tiesa ta, kad įrodyta, jog domėjimasis maistu yra svarbus faktorius viliojant partnerį, nes 66 proc. vienišių sakė, kad juos atbaidė nervingas valgymas, o 35 proc. tikino, kad jų nesužavėjo žinių apie maistą trūkumas.

O 93 proc. respondentų buvo tvirtai įsitikinę, kad mieliau rinktųsi žmogų, kuris nemoka gaminti nei partnerį, kuris yra blogas lovoje.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras