Namų ruoša – geriausias afrodiziakas?

 
Tikriausiai visiems teko girdėti apie maisto produktus ar tam tikrus užsiėmimus, žadinančius geismą? Austrės, raudonas vynas, o gal feromoniniai kvepalai? Žinoma, tai tikrai veikia, tačiau ar kada nors pagalvojote, kad aistrso pliūpsniui pasiekti tereikia kur kas paprastesnio dalyko, nereikalaujančio nei menkiausių išlaidų?

Taigi jei norite niekad nepritrūkti geismo – užsiimkite namų ruoša, tai ypač aktualu stipriajai lyčiai! Mokslininkai įrodė, kad būtent vyrai, prisidedantys prie namų ruošos ir nevengiantys sutvarkyti kambarius ne tik sutaupo krūvas pinigų, užuot juos išleidę kitiems, geismą ir lytinį potraukį stiprinantiems dalykams, tačiau taip pat mėgaujasi kur kas geresniu seksu nei tie vyrai, kurie namų ruošos vengia.

Taip pat moksliniai tyrimai byloja, jog drauge atliekama namų ruoša įvardijama kaip vienas iš kelių veiksnių, turinčių įtakos darniems poros santykiams. Ne paslaptis, jog moterims, kitaip negu vyrams, tvarkingi namai labai svarbūs, todėl tikriausiai nieko nenustebins faktas, jog vyrai atsipalaiduoja po sekso, o moterys priešingai – jos turi būti atsipalaidavusios, prieš užsiimant seksu. O kaip gi galima atsipalaiduoti, jei namai primena ką tik praūžusio karo lauko zoną?

Verta paminėti ir tai, jog sutuoktinio dalyvavimas tvarkant namus išreiškia pagarbą žmonai, dėl to ji bus tik dar labiau Jums dėkingesnė.

Tačiau kyla klausimas, kiek namų ruošos darbų privaloma atlikti, norint palaikyti neblėstančią aistrą? Vienareikšmiško atsakymo nėra ir negali būti, juk svarbiausia pats procesas. Moterys laimingomis pasijus net nuo menkiausios sutuoktinio pagalbos, juk dviese kur kas linksmiau! O ir nauda abipusė – vyriškis užsitarnaus dar didesnę mylimosios pagarbą ir sutaupys krūvas pinigų, pirkdamas brangiausius afrodiziakus! Už juos galės surengti ne vieną staigmeną mylimajai ir sau pačiam.  

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras