Naujas sekso žaisliukas iš Kinijos - kiekvieno vyro svajonė

wm-dolls-155-cm-6745.jpg
 
8 komentarai
Kaip žinote, Kinijai nėra būdingas mažėjantis gyventojų skaičius. Atvirkščiai, didžiulė žmonių populiacija lėmė Kinijos vyriausybę priimti palankesnius įstatymus piliečiams, kurie turi ne daugiau kaip vieną atžalą. Tačiau toks ilgą laiką galiojęs įstatymas lėmė visą puokštę Kinijos gyventojų problemų.

Dauguma tėvų trijų asmenų šeimą planavo ir sąmoningai rinkosi turėti vieną įpėdinį - berniuką. Viso to pasekmė - Kinijoje vyrų populiacija yra žymiai didesnė nei moterų. Kadangi seksualiniai instinktai yra vieni stipriausių, kinai yra tiesiog priversti ieškoti kitų alternatyvų, kaip patenkinti savo aistrą, rašo  ofigenno.cc.

Tad nenuostabu, kad Kinija tapo viena didžiausių lyderių sekso prekių industrijoje. Susipažinkite su vienu didžiausių šių laikų sekso pramonės pasiekimu -  sekso lėle, kurią būtų sunku atskirti nuo tikros merginos. 

Ši lėlė įkūnyja visą seksualinių fantazijų rinkinį. Mėlynakė, didžiakrūtė blondinė su vapsvos liemeniu. Sekso lėlė padengta specialiu silikono sluoksniu, kurią liečiant, juntamas labai tikroviškas odos lytėjimo jausmas. 
 

Tiesa, lėlė turi ir kitą privalumą - savo vertę. Norintiems patirti malonumą su šia gražuole, tenka pakloti  3000 eurų sumą!
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Jei ta lėlė dar mokėtų barščius išvirti....
Šudas tikrai geriau reali ir naturali
Oi tie kitaicai :D Vėl nukopijavo ir atpigino :D Amerikonai jau senai tokias gamina, tik kaina ne 3k eurų :D
https://www.realdoll.com/
Tai jau taip ветка lelyte nei pyktis nei pinigus atiduot nei valgyt nepraso mylek kiek nori ir kada nori,saunumelis,ir dar kokia fainulka,as sutikciau pamegint.:-) :-) :-) :-) :-)
Mmmm o jei tvarkai lele idomu ar isduodi zmona? Skaitosi ar ne?:D
Geriau karta gyvenime pakloti 3000 euru, nei visa gyvenima kist babkes bobai kuriai naktim pastoviai galva skauda. Piskites per amzius, amen!
Furistas-šalia pasisodintum ir važiuojate? Nereiktų nei pas žmoną grįžinėti
Tokios i ma reik
Naujas komentaras