Naujas trendas: genitalijų plastika

landscape-1445723405-g-penis-enlargement-568543067.jpg
 
Ar kada nors esate pagalvoję apie tai, jog kai kurias savo intymias vietas būtų gerai šiek tiek pakoreguoti? Jei taip, jūs – tirai ne vieninteliai. Maža to, pasaulyje vis labiau populiarėja plastinės genitalijų operacijos.

Tinklalapio Vulvoplasty.com duomenimis, daugiau nei 75 procentai moterų yra nepatenkintos savo makštimi, ir daugiau nei 45 procentai vyrų norėtų, kad jų penis būtų didesnis. Kaip tik šių žmonių svajones ir įgyvendina plastikos chirurgai, atliekantys genitalijų korekcijas.

Kam to reikia moterims?

Tarp dažniausių priežasčių, dėl kurių moterys savo genitalijas patiki plastikos chirurgams – tai nevienodos lytinės lūpos, kai viena jų yra ilgesnė už kitą, taip pat suglebusios ir nusmukusios, nesimetriškos lytinės lūpos bei per didelės odos klostės aplink klitorį. Be to, esama ir kitų, medicininių priežasčių, dėl kurių moterys linkusios kreiptis į chirurgus.

1. Nestangri makštis. Daugelis moterų pastebi, kad su amžiumi arba po gimdymo vaginos raumenys pernelyg išsitampo ir nebegrįžta į pirminį standumą. Tai kelia diskomfortą seksualiniame gyvenime.
2. Skausmingi lytiniai santykiai. Kartais dėl tam tikrų anatominių ypatybių moterys patiria skausmą lytinių santykių metu. Nedidelės chirurginės korekcijos padeda ši problemą išspręsti greitai ir efektyviai.
3. Įgimti defektai. Kai kurioms moterims nerimą ir diskomfortą kelia įgimti defektai. Ir tai jas paskatina ieškoti medicininės pagalbos.

Kokios procedūros atliekamos vaginai, kai nėra medicininių indikacijų? Daugybė moterų pageidauja labai paprasto dalyko – kad jų makštis atrodytų jauniau. Taigi joms gali būti atliktos tokios procedūros:

Labiaplastika. Tai procedūra, kurios metu pakeičiama mažųjų lytinių lūpų forma arba dydis. Didelės lytinės lūpos gali būti įgimtos arba padidėti su amžiumi.

Himenoplastika. Dauguma Vakarų pasaulio moterų mergystės plėvei nesuteikia pernelyg daug reikšmės. Taigi ar ji yra, ar nėra, moters gyvenimo kokybės nekeičia. Tačiau esama tokių kultūrinių ir religinių bendruomenių, kuriose ši detalė – itin reikšminga. Taigi moterys, kurių mergystės plėvė pažeista arba kurios jos neturėjo nuo gimimo, ryžtasi medicininei procedūrai, vadinamai himenoplastika, kitaip tariant, joms atkuriama mergystės plėvė.

Klitorio atidengimas. Kai kurių moterų klitorį dengia odos raukšlė. Ir jos neabejoja, kad tokia anatominė ypatybė trukdo patirti didesnį seksualinį malonumą. Pašalinus šią odą, klitorio jautrumas padidėja, taigi šios moterys noriai ryžtasi operacijai.

Vaginoplastika. Tai operacija, padedanti moterims susigrąžinti jaunatviškai stangrią makštį. Dažniausiai ji atliekama dailiosios lyties atstovėms, kurios skundžiasi po gimdymo sumažėjusiu makšties audinių elastingumu.

G-taško sustiprinimas. Kol kai kurie seksologai vis dar tebesiginčija, ar G-taškas egzistuoja apskritai, dalis plastikos chirurgų teigia ne tik puikiai žinantys, kur jis yra, bet netgi galintys padidinti jo jautrumą. Tai pasiekiama į G-tašką sušvirkštus kolageno.

Procedūros vyrams

Manote, kad vienintelė procedūra, kurios galėtų geisti suaugęs vyras, yra penio pailginimas? Klystate! Ir norai, ir procedūros – labai įvairios!

Penio padidinimas. Be abejo, kaip ir galima spėti, tai yra gana populiari procedūra. Daugybė vyrų yra tiesiog apsėsti minties, kad jų penis nepakankamo dydžio. Ir norėdami ilgalaikio, garantuoto rezultato, kreipiasi šiuo klausimu į plastikos chirurgus.

Penio... sumažinimas. Daugumai vyrų myli savo penius. Jiems patinka jausti draugužio jėgą, dydį, stangrumą, jų netrikdo situacijos, kai moterys sako komplimentus, koks jis didelis ir gundantis... Bet taip yra tik daugumai, ne visiems. Yra ir tokių vyrų, kuriuos glumina jų pasididžiavimo gabaritai. Paprastai jie jau yra patyrę, kad labai didelis penis moterims kelia ne susižavėjimą, o išgąstį. Taigi trukdo ir jų pačių seksualiniam aktyvumui. Kaip tik dėl šios priežasties dalis vyrų į plastikos chirurgus kreipiasi su, atrodytų, neįtikėtinu prašymu – sumažinti per didelį penį. 

Apyvarpės atkūrimas. Dalyje šalių, laikantis kultūrinių tradicijų, vyrams tam tikru gyvenimo periodu pašalinama apyvarpė. Vieniems – kūdikystėje, kitiems – vaikystėje, tretiems – sulaukus brendimo. Šiaip ar taip, dažniausiai tai nutinka laikantis papročių ir paties berniuko neklausiant, ar jis to pageidauja. Taigi kai kurie vyrai suaugę pasijunta šiek tiek nuskriausti ir... prisijaukina mintį, kad norint jaustis natūraliau reikėtų atkurti tai, kas vaikystėje prarasta. Kai kurie vyrai tikina, kad sugrąžinus apyvarpę sekso metu ėmė jausti didesnį malonumą.

Kapšelio mažinimas. Ak, tie rutuliukai. Dažnai jie lieka nuošalį, taip ir nesusilaukę tokio pat dėmesio, kaip greta esantis penis. Kapšelio sumažinimas dažniausiai atliekamas labiau ištempiant sėklides gaubiančią odą. Tai daroma dėl kosmetinių priežasčių.

Plastinės chirurgijos alternatyvos

Žmonėms, kuriuos atbaido mintis apie chirurgo skalpelio prisilietimą jautriausiose kūno vietose be gyvybiškai svarbios būtinybės, siūloma ir kitų alternatyvų, kaip padidinti intymių vietų jautrumą ir pagerinti estetinį vaizdą.

Stiliaus taisyklės galioja ir čia. Auksinė taisyklė: jei nori pasikeisti – pirmiausia pakeisk šukuoseną, galioja ir čia. Kad ir kaip atrodytų jūsų genitalijos, pasirūpinus intymia šukuosena vaizdas čia pagerės. Tai galioja tiek vyrams, tiek moterims. Išmėginkite naują stilių, kitokį, nei turėjote iki šiol. Jei nesate patenkinti savo genitalijų išvaizda, visiškas plikumas – ne pats tinkamiausias pasirinkimas. Tačiau įdomesnė šukuosena, galbūt net intymios vietos aksesuarai, gali grąžinti pasitikėjimą savimi. 

Treniruokitės. Jei jums atrodo, kad intymios vietos stangrumas pradingo, prisiminkite kasdienius pratimus. Ne tik Kegelio pratimus, kurie, be abejo, veiksmingai padeda, bet ir bendrą kūno tonuso stiprinimą. Sportas ir fizinis aktyvumas padeda atsiskleisti jūsų seksualumui. Ypač padės dubens sričiai skirti pratimai: pritūpimai, įtūpstai, dubens organų veiklai pagerinti skirtos jogos asanos.

Nepasiduokite provokacijoms. Kad ir kokias madas diktuotų pornografijos verslas, prisiminkite vienaą: visi žmonės – skirtingi. Ir sąvoka, kaip antai idealios formos makštis ar idealaus dydžio penis – apskritai neegzistuoja. Galima kalbėti tik apie dažniausiai pasitaikančius variantus. Gamta sukūrė daugybę individualių kūno ypatumų, ir jie visi yra savaip žavūs ir tobuli. Todėl jei tik tie ypatumai nesukelia jums realaus diskomforto, dar kartą apsvarstykite, ar verta juos kaip nors keisti? Galbūt didžiausia problema – tai, kaip jūs vertinate save?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras