Naujas tyrimas: koks vidutinis vyrų varpų ilgis?

 
Indianos universiteto mokslininkai atliko tyrimą, kurio tikslas buvo išsiaiškinti, koks vidutinis varpos dydis yra šiandien. Žinoma, niekas vyrų penių nematavo – vyrai savanoriškai turėjo atsakyti į anketos klausimus internetu.

Taigi, manoma, kad dauguma vyrų buvo nuoširdūs, pažymėdami savo varpos dydį – jiems nebuvo jokio pagrindo meluoti. Be to, kiekvienas apklaustasis gavo prezervatyvų: jei būtų sumelavę savo penio dydį, prezervatyvai jiems tiesiog netiktų.

Tyrime dalyvavo  1661 vyras, ir paaiškėjo, kad vidutinis varpos ilgis (erekcijos būsenoje) tesiekia 14,15 centimetro. Jų buvo prašyta pažymėti ir varpos galvutės perimetrą (taip pat erekcijos būsenoje), ir jo vidurkis siekė 12,23 cm.

 Vyrų taip pat buvo prašoma parašyti, kaip pavyko susijaudinti (masturbuojantis, partnerei stimuliuojant ranka, oraliniu būdu ir pan.). Paaiškėjo, kad didžiausias varpos galvutės perimetras buvo tų, kurių lytinius organus partnerė stimuliavo burna.

Tyrimo pagrindinis tikslas buvo išsiaiškinti, koks turėtų būti optimalus gaminamų prezervatyvų dydis. Mokslininkai sumanė, kad tyrime dalyvavusiems vyrams galėtų padovanoti prezervatyvų, ir taip apsidrausti nuo nesąžiningų atsakymų. Jei, norėdami papokštauti, įvestų labai  didelius ar mažus skaičius, gautų pernelyg didelius ar mažus prezervatyvus, ir tiesiog negalėtų jų panaudoti.

Ar dydis svarbus?

Anksčiau atlikti tyrimai parodė, kad moterims kur kas svarbesni kiti veiksniai (meilė, rūpestis, tarpusavio supratimas...) nei partnerio genitalijų dydis. Malonumą lytinių santykių metu labiau lemia psichologiniai veiksniai, ir, kad ir kokio dydžio būtų vyro varpos dydis, galima atrasti tokią pozą, kokia mylėtis būtų malonu abiems partneriams.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras