Ne visos moterys nori didelių krūtų

112.jpg
 
9 komentarai
Įprasta manyti, kad plokščia krūtinė dažnai moteriai – tarsi gyvenimo bausmė, tačiau naujausios tedencijos rodo, kad vis dažniau yra... priešingai. Moterys išmoksta džiaugtis savimi.

Vienos Anglijos specializuotos mažų dydžių liemenėlių parduotuvės direktorė pasakojo, jog vis mažiau moterų stengiasi vizualiai padidinti jos apimtį, ieško tam skirtų liemenėlių.

„Neteisinga norėti būti didesne, jei esi mažesnė. Nereikia kompleksuoti“,- sakė ji.

Knygos „Krūtys: gidas jūsų merginoms“ autorė pasakoja, jog vis dažniau rašoma ir kalbama, kad  reikia mylėti save tokią, kokia esi, žinoma, taip pat internete apstu patarimų, kaip nepastebimai prisikimšti liemenėlę... Kiek žmonių, tiek nuomonių. Svarbiausia yra gerai jaustis pačiam.

Tiesą sakant, šiandien vis dažniau mažą  vadinamąją modelio krūtinę turinčios dailiosios lyties atstovės dėvi marškinėlius su V formos iškirpte, atviras sukneles... Jos didžiuojasi savimi.

Taip pat verta paminėti, jog socialiniuose portaluose populiarėja tokios grupės kaip „Esu plokščiakrūtė ir tuo didžiuojuosi“ (Flat Chested and Proud of it), „Plokščiakrūčių merginų sąjunga‘ ir t.t.  Nors nei viena grupė negarsėja milžinišku fanų skaičiumi, jų yra tiek daug, jog sudėjus gautume tikrai apvalų gerbėjų skaičių.

Ką tai reiškia? Ar šios merginos taip didžiuojasi tuo, ką davė gamta? Galbūt tik bando paslėpti savo kompleksus, ieško palaikymo?

„Aš nesijaudinu dėl mažos krūtinės, nešioju 28A dydžio liemenėlę. Nors negaliu dėvėti labai gilios iškirptės suknelės, dėl to nepergyvenu.“,- sakė viena minėtos parduotuvės klientė.

 „Maža – tai gražu“,  skelbia plokščiakrūčių apatinių drabužių pardutuvės šūkis. O mes pasakysime taip: kiekvienam savo. Skonis – dalykas, dėl kurio ginčytis sunku. Svarbiausia – gerai jaustis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
teisingai moterys, mylek save kokias dievas sukure, mes vyrai pamilsim jus kokia beturetumet krutine ... as uz naturalia :)))))
Gražių liemenėlių yra ir didelėm krūtinėm, tik ne turgui už 15 lt. Turiu naturaliai didelę krūtinė (DD)ir nenoriu nei didesnės, nei mažesnės. Jokių nepatogumų nepatiriu. Viskas priklauso nuo bendros moters figūros proporcingumo. Jei smulki ir didelė krūtinė, gal kiek ir nepatogų, jei visa "tešla" tai ir didele kūtinė našta, lyiai kaip ir maža tokiu atveju būtu blogai. Mielosios mylekite save ir nereikės diskutuoti kas geriau, o vaikinai meluoja sakydami, kad žmonos nenori didžiakrūtės. Ko tada stebeilijatės i tokias, ą?
O kas jums yra didele krutine? C, D ar DD, F ar koks tas dydis jau yra dideles?
mazoms krutinems yra daug graziu liemeneliu :P
grazus pieno burbulai
svarbu kad nebutu tokia kad su krutinem kaspina ant nugaros galetum uzsiristi :D
dauguma didžiakrūčių su toooookiais kompleksais :/ jei davė Dievas tai davė, nenorėjom tiek.
Tik ir tesvajoja apie mažesnes..
Man tai asmeniskai nepatinka didziakrutis, nelabai grazu... grazu tai tik akis paganyt i kitas, o zmona nenoreciau kad turetu didelia krutine
jau geriau mazos nei dideles..
Naujas komentaras