Neįprasti afrodiziakai: kas jaudina vyrus?

Woman-Teasing-Bikini-Sexy.jpg
 
3 komentarai
Niekam ne paslaptis, kad vyrus ir moteris jaudina skirtingi dalykai. Šiandien pakalbėsim apie tai, kokie neįprasti dalykai jaudina kai kuriuos vyrus. Žinoma, negalima to taikyti apskritai visiems – kiekvienas esame individualus.

Moliūgų pyrago kvapas

Tyrimas parodė, kad moliūgų pyrago kvapas, sumaišytas su levandomis, vyrus veikia tarsi afrodiziakas – pagreitėja kraujo apytaka. Taigi, jei norite jį visai „nekaltai“ suvilioti, jau žinote, ką reikia kepti?

Baimė

Taip, tai skamba gana keistai, tačiau po aštrių pojūčių sekso vyrams norisi kur kas labiau.

Raudona spalva

Buvo atliktas tyrimas, kurio metu vyrams buvo nuotraukos, kuriose moterys buvo apsirengusios skirtingų spalvų sukneles. Dauguma vyrų teigė, kad seksualiausia moteris – apsirengusi raudona suknele.

Dailios rankos

Paaiškėjo, kad vyrams patrauklu... ilgos liesos moters rankos. Taip, tai tikrai keista: Sidnėjaus mokslininkai padarė tyrimą, kurio metu paprašė savanorių vyrų sudaryti sąrašą, kokios  moters kūno dalys  jiems atrodo patraukliausios – keista, kad jie paminėjo liesas ilgas rankas, tačiau apie ilgas kojas net neužsiminė.

Derantys apatiniai

Apatinių komplektai vyrams patinka tikrai ne dėl to, kad vyrai yra smulkmeniški pedantai – jiems suderinti apatiniai patinka, nes... jie tikisi, kad moterys perka apatinių komplektus, norėdamos patikti partneriui!

Stambesnės šlaunys

Gera žinia ne visai liesoms moterims – vyrams patinka apvalesnės šlaunys! Psichologai mano, kad tai yra dėl to, kad taip vyrai pasąmoningai vertina moters vaisingumą.

Šalia esančios moterys

Tyrimai parodė, kad vyrai mieliau renkasi moteris “iš savo aplinkos” nei visiškai nepažįstamas – galbūt dėl to, kad jos atrodo patikimesnės.

Panaši moteris

Vieno JAV tyrimo rezultatai parodė, kad vyrai renkasi moteris, kurių… veido bruožai primena jų pačių! Taip, tai tikrai skamba keistai, tačiau… juk esate matę porų, kurių partneriai panašūs vienas į kitą?

Moters juokas

Vyrams tikrai patinka, kai jiems pavyksta pralinksminti moterį – tikėtina, kad dėl to, jog jie pasijaučia… vyriški.

Moters sekso žaisliukai

Moterys dažniausiai jaučiasi nejaukiai, naudodamos vibratorių prie savo širdies draugo, tačiau visai be reikalo – vyrus tai labai jaudina!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Kam reikalingi zaislai, jeigu tikras vyras salia?
paskutinis nesutinku visai.. o pries paskutinis jau taip numenkina vyra, mat pasijaucia vyriskiau kaip prajuokina moteri?? cia nusisneketa per stipriai.. patinka prajuokint moteri kad tiesiog jos balsas man patinka arba kaip ji sypsosi ir mieliau matyti linksma zmogu nei liudna,, cia vapsie jokio vyriskumo jausmo nera niekur salia.. perskaitai straipsy ir zinai kad moterys parase geriau duokit vyruj perskaityt ....
Dėl paskutiniojo sutikčiau, tikrai jaudina kai žmona nebijo išsitrukti kokį sekso žaisliuką, net kraujas užverda!
Naujas komentaras