Neįtikėtini Australijos sekso partijos siekiai

 
7 komentarai
Prieš dvejus metus į dienos šviesą Australijoje išlindo neįprasta politinė jėga – Sekso partija. Šiuo metu ji debiutuoja šalies rinkimuose į aukštesniuosius ir žemesniuosius parlamento rūmus.

Partijos nariai sakosi kovojantys už pilietines laisves ir teises bei koncentruojasi į lyčių bei seksualinės lygybės klausimus. Tačiau jų veikla neapsiriboja vien tuo. Dėmesys kreipiamas ir į švietimo, medicinos, religinius bei kitus šalies reikalus.

Kokių pokyčių ši Australijos sekso partija siektų? Kai kurie iš jų sukelia nemenką nuostabą. Pavyzdžiui, norima dekriminalizuoti narkotikų įsigijimą, laikymą ir vartojimą asmeniniam naudojimui tik svarbiausia, kad turimas jų kiekis neviršytų 14 dienų dozės vienam žmogui. Taip pat kalbama apie kanapių legalizavimą medicininiams tikslams bei heroino išrašymo įteisinimą to reikalingiems nuolatiniams vartotojams. Galvojama ir apie tokių preparatų, kaip „Viagra“ ar „Cialis“ įtraukimą į kompensuojamųjų vaistų sąrašą.

Kartu neaplenkiama abortų tema. Juos taip pat siekiama dekriminalizuoti bei padaryti be tėvų leidimo prieinamus asmenims iki 16 metų amžiaus. Tuo pačiu siūloma informaciją apie abortus įtraukti ir į lytinio švietimo mokyklose programas.

Seksualinės teisės bei laisvės turi būti užtikrintos neįgaliems bei vyresnio amžiaus asmenims. Bet to, lygybės siekiama ir lesbietėms, gėjams, biseksualams.

Artūras Katinas, Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
na,reklamos daugkas trokšta,bet tai yra gana imtymu
Jeigu tokia partija būtų Lietuvoje tikrai balsuočiau;)
Labai patinka ju idejos.
:-)
Kad net ne truputį, o ganėtinai per daug.
Truputį persistengė ta partija su savo tikslais...
LOL
Naujas komentaras