Neįtikėtini sekso faktai (II): apie moteris

 
4 komentarai
Tęsiame įspūdingiausių sekso rekordų ir faktų seriją. Pirmoji buvo skirta vyrams, šį kartą kalbėsime apie dailiosios lyties atstoves.

Daugiausia lytinių aktų per mėnesį – 91

Nors dauguma vyrų mano, jog jų seksualinis apetitas kur kas didesnis nei moterų, pasirodo, būna visko... Viename kultūriniame tyrime paaiškėjo, jog Tongos vyrai per vieną naktį mylisi su 3 ar 4 žmonomis – orgazmą patiria ne su kiekviena, bet vyrišką pareigą atlieka. Neblogai, tačiau šiuo metu užfiksuotas moterų rekordas – 91 lytinis aktas per mėnesį! Beje, rekordą pasiekė viena Didžiosios Britanijos gyventoja.

Greičiausi moters orgazmai – 2-5 sekundės

Šia tema yra atlikta daugybė tyrimų, dažniausiai pasiekiamo orgazmo greitis svyruoja nuo 8 iki 30 minučių. Tačiau yra keletas išimčių... greičiausiai orgazmą dailiosios lyties atstovė pasiekė per 2-5 sekundes nuo penio „įėjimo”!

Didžiausia nenatūrali krūtinė – 61 MMM liemenėlės dydžio!

Dvigubo D dydžio krūtinė – beveik nepastebima, lyginant su pasaulio rekordo pasiekusios moters MMM krūtine. Mergina krūtų apimtį pasididino nuo 91, iki 154 centimetrų...

Sunkiausios krūtys – beveik 24 kg!

Taigi, daugiausiai sveriančios moters krūtys – beveik 24 kilogramai, tai yra daugiau nei sveria dažnas trijų metų amžiaus vaikas!Beje, tarp rekordų užfiksuota ir 14-metė mergaitė, kurios krūtinė sveria daugiau nei 7 kilogramus.

Beje, nepamirškite, jog tokių rekordų savininkės dažniausiai turi rimtų sveikatos ar hormonų sutrikimo problemų, tad džiaukitės tuo, ką turite jūs!

Mažiausiai jautri erogeninė genitalijų zona – išorinės lytinės lūpos

Vienas mokslininkas, daug metų tyrinėjęs moters kūną ir erogenines jo zonas – klitorį, vaginą, vidines lytines lūpas ir t.t. – priėjo išvados, jog mažiausiai jautrios stimuliacijai ir prisilietimams yra išorinės lytinės lūpos. Vyrai, įsiminkite!

Įdomus seksualinis ritualas

Vienas įdomiausių ritualų – T‘ang Dinastijos Imperatorės Wu Hu priimta politika: ji reikalavo, kad valstybės tarnautojai bei užsienio svečiai atvykę pagerbtų ją pamalonindami kunilingus. Galbūt ji tiesiog pamatė, jog vyrai oralinį seksą kartais supranta kaip valdžios demonstravimą ir nusprendė išlaikyti pusiausvyrą...  Ar ne puiki užsienio politika?

Toliausia moters ejakuliacija – 3 metrai

Tikimės, nėra dar negirdėjusių apie moterų ejakuliaciją... Tai – retas gebėjimas, vis labiau populiarinamas pornografiniuose filmuose. Juose rekordai fiksuojami nebuvo, tad esamu galime ir dvejoti. Kaip bebūtų, 3 metrai tikrai pasiekti!

Anksčiausiai užaugę plaukai ant lytinių organų – 8 metų

Viename reportaže buvo parodytas dar kūdikis – vieno mėnesio amžiaus mergaitė – kuriai jau buvo užaugę plaukai. Tačiau tai – neabejotinai rimtas sveikatos sutrikimas. Nekalbant apie tokius atvejus, anksčiausiai užaugę plaukai yra vos 8 metų mergaitei.

Daugiausia seksualinių partnerių per dieną – 620

Taip, perskaitėte teisingai. Viena moteris (slepianti savo vardą) pasimylėjo net su 620 priešingos lyties atstovų per parą (24 valandas). Tai reiškia, 25 vyrai per valandą ištisą parą...

Ilgiausias žmogaus klitoris – 7,6 cm

Nežinome, ar yra ilgesnių neužfiksuotų... tačiau kol kas esamas rekordas – 5,1 cm klitoris, susijaudinus padidėjantis iki 7,6 centimetrų!

Beje, vienas mokslininkas teigia, jog yra moteris, kurios klitoris – net 30,5 centimetro!Mes nelinkę tuo tikėti, tačiau spręsti jums...

Jauniausia pagimdžiusi – 5 metų mergaitė

Šokiruojantis faktas: 1939 metais Peru 5-erių metų mergaitė Lina Medina po cezario pjūvių gyvybę suteikė sveikam 3 kilogramų svorio sūneliui!Mergaitė neturėjo hormoninės pusiausvyros, tai lėmė pirmalaikį seksualinį išsivystymą. Kas vaiko tėtis? Tai buvo laikoma paslaptyje. Pačios mergaitės tėvas buvo suimtas ir įtarinėjamas, tačiau pritrūkus įrodymų – paleistas. Sūnelis šeimoje augo kaip brolis, o būdamas 10-ies sužinojo, kad jo sesuo iš tiesų yra jo motina.

Didžiausias prarytos spermos kiekis

Viena Jungtinių valstijų gyventoja vienu metu sugebėjo praryti... beveik 1 litrą spermos!Taip, tai – oficialiai užfiksuotas rekordas.

Ką gi, aptarėme įdomiausius moterų sekso rekordus. Trečioje dalyje pabandysime apibendrinti ir sujungti abi lytis... kalbame apie grupinį seksą ir panašius dalykus.

Laukite tęsinio!

Suaugusiems.lt

I dalis: Neįtikėtini sekso faktai (I): apie vyrus

 
Komentarai (4)
Vejuke sako,kad "tai fiziskai neimanoma ",o klausimas ar ji pati bande???
pabandutu,gal ir iseitu??
tikrai taip, 620 aktai per para neitikinamiausiai skamba.. visu pirma, kaip reikejo tiek vyru susiorganizuot? viesa akcija? atviru duru dienos? :D o visu antra, kiekvienam vyrui vidutiniskai po 2,5min? ka per tiek galima nuveikti? nepavadinciau to lytiniu aktu..kelios frikcijos ir tiek..
Daugiausia seksualinių partnerių per dieną – 620

Taip, perskaitėte teisingai. Viena moteris (slepianti savo vardą) pasimylėjo net su 620 priešingos lyties atstovų per parą (24 valandas). Tai reiškia, 25 vyrai per valandą ištisą parą...

Nu sorry, bet kazi ar didesne nesamine kada teko girdet...arba ta moteriske, atleiskit uz issireiskima,. uzsilenke po tos paros... tai fiziskai neimanoma
savotiski faktai :D
Naujas komentaras