Neįtikėtini sekso faktai (III)

 
Tęsiame įspūdingiausių sekso rekordų ir faktų seriją. Aptarėme tiek vyrų, tiek moterų pasiektus „laimėjimus“... Šį kartą – apie tai, ką įspūdingo nuveikė abiejų lyčių atstovai drauge.

Didžiausia orgija – 250 porų

Šis rekordas buvo užfiksuotas grupės savanorių Japonijoje. Vaikinai fiksavo įvairius rekordus, leido apie tai knygas ir... praturtėjo!

Ilgiausiai trukęs sekso aktas – 15 valandų

Rekordas, kurį sunku įrodyti...tačiau viena sekso žvaigždė paminėjo jį savo autobiografijoje. Anot moters, su vienu stipriosios lyties atstovu ji mylėjosi ištisas 15 valandų. Smalsu, kokį lubrikantą jie naudojo – kažkur turėjo „padėti“ tiek laiko mėgautis!

Mažiausia kaina už seksualines paslaugas – 10 rupijų (maždaug 20 centų)

Pranešama, kad skurdžiausiuose Bangladešo miestuose prostitutės paslaugos vertinamos nupigintų prekių kainomis... Seksualinį pasitenkinimą nusipirkti galima vos už 20 centų!Iš svetur atvykę vyrai stengiasi išnaudoti galimybes ir merginomis mėgaujasi bent 3 kartus per dieną... Teigiama, jog daugiausia čia užsuka krovinius gabenantys vairuotojai.

Sekso dažnumas

18-29 metų amžiaus žmonės mylisi vidutiniškai 112 kartų per metus, 30-39 metų – 86 kartus, o 40-49 metų amžiaus seksu džiaugiasi maždaug 69 kartus per metus.

Populiariausia sekso poza – „Misionieriaus“

Įvairūs tyrimai patvirtina, jog dažniausiai propaguojama pasaulyje yra Misionieriaus poza. Vienos apklausos duomenimis šia poza mylisi net 85 procentų porų. Laiko patikrintas malonumas...

Keisčiausi afrodiziakai

Nors kinų medicina, įvairios žolelės, daugeliui atrodo gana keista kolekcija, žmonės yra išbandę kur kas keistesnių dalykų, siekdami sužadinti aistrą. Norint padidinti savo seksualines galias buvo valgoma sperma, menstruacijų kraujas, placenta, žmonių genitalijų dalys... Kai kuriuose Azijos vietovėse dar dabar populiaru gerti gyvų gyvačių kraują, kitur – elnių kraują. Ir viskas vardan geresnio sekso!

Didžiausias grupinis – 300 sekso aktų tarp 51  vyro ir 1 moters

1996 metų balandį viena moteris priėmė iššūkį pasimylėti su 51 vyru. Įvyko net 300 lytinių aktų!Visa tai buvo filmuojama. Beje, vaizdas ne ypatingai erotiškas: moteris išbandyme dalyvavo tik dėl pinigų ir visiškai nesistengė bent apsimesti, kad jai smagu...

Mielai laukiame Jūsų sąrašo papildymo!

Suaugusiems.lt

I dalis: Neįtikėtini sekso faktai (I): apie vyrus

II dalis: Neįtikėtini sekso faktai (II): apie moteris

 
Komentarai
Naujas komentaras