Nesibaigiantis orgazmas - 6 valandas trunkantis malonumas

 
Kaip elgtumėtės jei staiga didžiausia gyvenimo dovana taptų nepakeliama kančia, baisiausiu košmaru, neleidžiančiu normaliai gyventi?

Cara, kilusi iš Jungtinių Amerikos valstijų, Arizonos, ištekėjusi, auginanti dešimties metų sūnų kenčia nuo nuolatinio, nesibaigiančio lytinio susijaudinimo dėl menkiausios smulkmenos, kurių dėka Cara patiria orgazmą. Sakote, jog anokia čia bėda, o veikiau priešingai – malonumas? Pagalvokite įdėmiau, juk patirti 180 orgazmų vos per dvi valandas nėra normalu.

Visa tai prasidėjo prieš tris metus, kai vieną dieną apsipirkinėdama parduotuvėje moteris pajuto, jog visi aplink esantys kvapai ir daiktai jai sukelia seksualinį susijaudinimą. Negalėdama suvaldyti savo kūno Cara parkrito ant žemės patyrė daugkartinį orgazmą, galiausiai šiaip ne taip parlėkė namo, tačiau susijaudinimo banga niekaip negalėjo palikti jos kūno, orgazmų lavina nesiliovė.

Moteris nebegali valdyti ir kontroliuoti savo kūno, kas minutę patiria po kelis orgazmus. Tačiau moteris nenuleidžia rankų, skaito mokslinę literatūrą, atlieka įvairius kvėpavimo pratimus, kad tik palengvintų savo ''kančias'' ir galėtų gyventi taip pat kaip ir visi žmonės.

Dėl moters ligos nukentėjo ir mažametis sūnus, kuris dėl esamos mamos būklės negali turėti artimų draugų. O ir pati moteris dėl šio sveikatos sutrikimo negali pilnavertiškai dalyvauti sūnaus gyvenime, eiti su juo kartu į mokyklos šventes, klasės tėvų susirinkimus ir kitus renginius.

Lytinis susijaudinimas ypač sustiprėdavo atvežus sūnų į mokyklą, todėl taip nė karto negalėjau jo palydėti į klasę, tekdavo sėdėti mašinoje ir laukti, kol tai padarys  mylimas vyras – atvirauja Cara.

Žinoma, pasitaikydavo ir tokių dienų, kai orgazmų skaičius neviršydavo 10 per dieną, tačiau nepaisant to, moteris vistiek negalėdavo rodytis viešumoje ar erdvėse, kuriose lankosi daug žmonių. Ne gana to, moteris dėl šio negalavimo privalėjo mesti padavėjos darbą ir neteko asmeninių pajamų šaltinio.

Kai kuriomis dienomis, kai jaučiuosi siaubingai, noriu tiesiog užtraukti užuolaidas ir nesikelti iš lovos, tačiau nepaisant to, privalau atlikti kasdienes pareigas ir nepamiršti, jog vis dar esu mama savo sūnui bei žmona vyrui.

Siekdama įveikti ligą, moteris sutiko išbandyti įvairias injekcijas, leidžiamas į jos kūną. Tačiau nei išbandytos injekcijos nesuteikė norimų rezultatų, veikiau priešingai – dar labiau pablogino esamą situaciją. Hormonai, patekę į organizmą sukėlė alkūnių, kelių skausmus bei sujaukia miego ritmą, dažnai kankina nemiga. Taip pat Cara kartais jaučiasi itin vieniša ir nelaiminga, nes niekas negali suprasti jos išgyvenimų.

 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras