Norite daugiau sekso? Išsiskirkite!

seksas-77220859.jpg
 
3 komentarai
Didžiojoje Britanijoje atliktas tyrimas parodė, kad neįsipareigoję arba išsiskyrę žmonės daug dažniau mylisi nei susituokę.

>> 11 procentų išsiskyrusių žmonių mylisi 21 kartą per mėnesį  (arba dažniau). Susituokusios poros tuo pasigirti negali: susituokusios poros mylisi 10 kartų per mėnesį ir rečiau.

>> Apklausa nustatė, kad 22 procentai vyrų, vyresnių nei 55 metų amžiaus, vartoja „Viagrą“ ir kitus potenciją skatinančius vaistus, o 37 procentų moterų namuose turi...  vibratorių.

>> Net 70 procentų apklaustų vyrų teigia bent kartą per savaitę žiūrintys pornografiją.

>> 68 procentai išsiskyrusių žmonių teigia, kad per mėnesį pasimyli 15-20 kartų (susituokę žmonės, kaip rodo apklausos duomenys, mylisi beveik dvigubai rečiau).

>> Net 29 procentai pensinio amžiaus apklaustųjų teigia, kad mylisi daugiau nei 10 kartų per mėnesį.

>> Kaip rodo statistikos duomenys, susituokę žmonės mylisi maždaug 9 kartus per mėnesį.

>> 34 procentai britų teigė, kad geriausią seksą turėjo būdami 25-34 metų, ir tik 18 procentų teigė, kad geriausią seksą turėjo būdami dar visai jauni: 18-24 metų amžiaus.

>> Ketvirtadalis apklaustųjų britų teigė, kad yra buvę neištikimi (24 procentai vyrų ir 27 procentai moterų).

Žinoma, mes neskatiname Jūsų išsiskirti, kad dažniau pasimylėtumėte – tai tik apklausos rezultatai, parodantys gana stebinančius rezultatus.

 

Suaugusiems.lt

Kiek kartų per mėnesį mylitės?
 
Komentarai (3)
seksas, nera blogai, ir myletis nera blogis. O noreti ir nedaryti del visuomenes, tai tas pats kas noreti ir neiti i wc' delto, kad ten blogas kvapas bus. Nesamone.
tu ka galvoji lietuves kitokios????
Kokios tos britės... neištikimos :)
Naujas komentaras