Norite ilgiau gyventi? Marš prie altoriaus

 
2 komentarai
Kokių tik priemonių nesiimame, siekdami pailginti gyvenimo trukmę. Sportuojame, stengiamės sveikatai maitintis, nevartoti alkoholio, kvėpuoti grynu oru ir panašiai. Tačiau pasirodo, ilgą gyvenimo trukmę lemia ne kas kitas, o šeimyninė padėtis.

Šiuo atveju omenyje turimi stipriosios lyties atstovai, dievinantys nepriklausomą, viengungio gyvenimą. Nesiginčijama, galbūt tai smagiau, tačiau sveikatos tikrai neprideda. Jungtinėse Valstijose atlikti tyrimai byloja, kad vedę vyrai gyvena ilgiau. Ilgesnio gyvenimo paslaptis – šeimyninė laimė, kurią sudaro geri tarpusavio santykiai. Pasikliauti tyrimų rezultatais tikrai verta, nes jie atlikti bene dešimtmetį. Juose dalyvavo 200 jaunų vyrų, kurių fizinė sveikatos būklė ir santykiai šeimoje buvo tikrinami kas dvejus metus.

Tyrimo rezultatai parodė, kad laimę ir sveikatą lemia šeimyninės aplinkybės, tokios kaip santuoka, naminių gyvūnų auginimas ar draugystė, o ne socialiniai veiksniai, tokie kaip socialinis statusas visuomenėje, užimamos pareigos darbe ar atlyginimo dydis.

Galbūt čia tik sutapimas, tačiau iš tyrime dalyvavusių nevedusių vyrų, beveik visi ilsisi ramybėje, o didžioji dalis, jau sukūrusių šeimas, iki šiol džiaugiasi šeimynine laime bei yra sveiki.

Esate vidutinio amžiaus, tačiau dar neturite antrosios pusės? Nenusiminkite, mokslininkai teigia, kad tikrąją gyvenimo meilę vyrai sutinka vyresniame amžiuje, todėl panikuoti tikrai neverta. Nors kaip sakoma: visose taisyklėse yra išimčių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
aik aik :)
altorius sveikatos tikrai neprides. prazilsi greiciau, ir anksciau laiko pas sventa petra nukeliausi. ne tyrimu nereikia, ir taip aisku
Naujas komentaras